Dana Pakońska

09.10.2015 (13:24)

HURTS - Surrender online: wszystkie numery ujawnione. Posłuchajcie!Muzyka online: Hurts z premierą albumu Surrender na Youtube! Posłuchajcie jak brzmi pełen materiał z trzeciego studyjnego krążka synth popowej grupy z  Manchesteru.

Hurts publikują wszystkie numery z albumu Surrender na Youtube! Posłuchajcie online całego materiału wydawnictwa, które ma premierę dziś - 9 października 2015. Przedstawiamy Wam premierowe kawałki z nowej płyty brytyjskiego duetu w takiej kolejności, w jakiej pojawiły się na albumie. Niektóre z nich mogliście już słyszeć i oglądać wraz z klipami na EskaROCK.pl, dlatego tytuły wybranych piosenek są odnośnikami do oddzielnych artykułów. Jak się Wam podobają piosenki w trackliście Surrender?

SURRENDERSOME KIND OF HEAVEN

WHYNOTHING WILL BE BIGGER THAN USROLLING STONE
LIGHTS
SLOW

KALEIDOSCOPEWINGSWISH

Wersja Deluxe:
PERFECT TIMINGWEIGHT OF THE WORLDPOLICEWOMANPraski zegar Orloj, TAJEMNICE I SKANDAL - 605 rocznica Praskiego zegara astronomicznego w grafice Google
Transmisje Mistrzostwa Europy 2015 - zobacz harmonogram transmisji TV z siatkarskich ME 2015

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz