Dana Pakońska

09.10.2015 (13:24)

HURTS - Surrender online: wszystkie numery ujawnione. Posłuchajcie!Muzyka online: Hurts z premierą albumu Surrender na Youtube! Posłuchajcie jak brzmi pełen materiał z trzeciego studyjnego krążka synth popowej grupy z  Manchesteru.

Hurts publikują wszystkie numery z albumu Surrender na Youtube! Posłuchajcie online całego materiału wydawnictwa, które ma premierę dziś - 9 października 2015. Przedstawiamy Wam premierowe kawałki z nowej płyty brytyjskiego duetu w takiej kolejności, w jakiej pojawiły się na albumie. Niektóre z nich mogliście już słyszeć i oglądać wraz z klipami na EskaROCK.pl, dlatego tytuły wybranych piosenek są odnośnikami do oddzielnych artykułów. Jak się Wam podobają piosenki w trackliście Surrender?

SURRENDERSOME KIND OF HEAVEN

WHYNOTHING WILL BE BIGGER THAN USROLLING STONE
LIGHTS
SLOW

KALEIDOSCOPEWINGSWISH

Wersja Deluxe:
PERFECT TIMINGWEIGHT OF THE WORLDPOLICEWOMANPraski zegar Orloj, TAJEMNICE I SKANDAL - 605 rocznica Praskiego zegara astronomicznego w grafice Google
Transmisje Mistrzostwa Europy 2015 - zobacz harmonogram transmisji TV z siatkarskich ME 2015

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz