Dominik Pajewski

06.09.2019 (15:07)

HOOK wraca z nowym singlem zapowiadającym nowy album - znamy jego tytuł! 

Minęły 3 lata od premiery albumu "Bunt", który jak na debiut prezentujący klimaty hard rockowe, cieszył się powodzeniem w rockowych stacjach radiowych. Kielecka formacja zagwarantowała, że nie spuściła nogi z gazu i postarała się utrzymać mocne, gitarowe brzmienie. "Przede wszystkim kompozycje mają dużo więcej energii niż pierwszy album. Znajdziemy tam szybkie, rock'n'rollowe zagrywki ale też ciężkie, rytmiczne riffy. Wszystko to okraszone jest mocnym przekazem, który nadaje 11 utworom wspólny mianownik - PRÓCHNO - erozję ludzkich wartości, uczuć i zasad" - tłumaczy wokalista Mateusz Salata. 

DŻEM W STODOLE - DWA KONCERTY OGŁOSZONE

 
Bezkompromisowym komentarzem na temat złej młodzieży i jeszcze gorszych rodziców, będzie zapowiadający album pierwszy singiel pt. "WychOFFanie". Premierowy teledysk będziecie mogli zobaczyć w najbliższy piątek o godz 17:00 na platformie YouTube. Koniecznie włączcie! (myślenie)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • Polacy zgasili ogień dźwiękiem! Oto nowy wynalazek z Politechniki Świętokrzyskiej

  2020-06-04
  Mówi się, że Polak potrafi, a gdy spojrzymy na fakt, że nasi rodacy potrafią zrobić różne rzeczy, to chyba nie dziwi to, że zgasili ogień dźwiękiem!
 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz