Dominik Pajewski

14.11.2019 (11:51)

Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakujeGuns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.

Anthony'ego Vincenta zna praktycznie każdy, to jeden z tych gości, który umie zrobić dosłownie  wszystko z muzyką. Po świetnych przeróbkach SOAD na styl Spice Girls i Bee Gees oraz wielu innych coverach, przyszedł czas na Guns N' Roses w 20 różnych stylach.

RAMMSTEIN - JAK POWSTAWAŁ KLIP DO UTWORU AUSLANDER?


Hit Guns N' Roses w 20 różnych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

Anthony Vincent wie jak zaciekawić widzów, tym bardziej, że ma już wprawę w przerabianiu kawałków na taki styl, aby wszystko wyglądało kompletnie od czapy. Jeśli jesteście ciekawi, jak brzmią Gunsi w klimatach Rammstein, The Smiths czy Lady Gagi, to odpalcie nagranie Anthony'ego:TOOL - PARABOLA. WZNOWIENIE KSIĄŻKI, WKRÓTCE W SPRZEDAŻY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz