09.05.2013 (17:00)

HIM "All Lips Go Blue" - teledysk do najnowszego singla [VIDEO, 2013]"All Lips Go Blue" - to tytuł najnowszego singla grupy HIM. Zespół zaprezentował właśnie teledysk do kolejnego kawałka z płyty "Tears On Tape".

Najnowszy album Finów, "Tears On Tape", miał swoją oficjalną premierę 29 kwietnia. Płyta ukazała się w standardowej wersji oraz w wydaniu deluxe, ze specjalnym magazynem przygotowanym przez wokalistę HIM Ville Valo, muzycznymi bonusami oraz plakatem.

Tracklista "Tears On Tape":

Unleash The Red
All Lips Go Blue
Love Without Tears
I Will Be The End Of You
Tears On Tape
Into The Night
Hearts At War
Trapped In Autumn
No Love
Drawn & Quartered
Lucifer's Chorale
When Love Starts To Die
Kiss The Void
 
Przypomnijmy, że HIM będzie jedną z gwiazd Ursynaliów 2013. Festiwal odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca, na terenie Kampusu SGGW w Warszawie. Bilety oraz karnety są jeszcze w sprzedaży.
 

 


  
 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Andrzej Adamiak nie żyje! Wokalista Rezerwatu odszedł w wieku 60 lat

  2020-04-08
  To bardzo smutny dzień dla świata polskiego rocka. 8 kwietnia 2020, zmarł Andrzej Adamiak, wokalista, gitarzysta basowy i lider zespołu Rezerwat.
 • Fan AC/DC, zagrał koncert dla swoich sąsiadów, będąc na balkonie

  2020-04-08
  Podczas pandemii koronawirusa, niesamowicie popularne stały się koncerty na balkonach. Pewien fan AC/DC, postanowił wszystkich swoich sąsiadów, uraczyć muzyką ulubionej grupy.
 • Zawodniczka UFC spędza nago kwarantanne, czym postanowiła pochwalić się na Instagramie [FOTO]

  2020-04-08
  Podczas kwarantanny, ludziom przychodzą do głowy różne pomysły. Jedni grają na balkonach, inni trenują w domach, a jeszcze inni trenują, będąc totalnie nagimi. Taka nietypową formę treningu preferuje pewna zawodniczka UFC.
 • Gerard Way z My Chemical Romance wrzucił cztery nowe utwory [AUDIO]

  2020-04-08
  Gerard Way powrócił do aktywności muzycznej i to nie tylko tej z My Chemical Romance. Artysta udostępnił w sieci cztery nowe numery!
 • 12-letnia fanka, przerobiła ,,Angel of death Slayera'' [WIDEO]

  2020-04-08
  Slayer ma fanów na całym świecie i to w różnym wieku, czego dowodem może być nagranie 12-letniej fanki, która przerobiła ,,Angel of Death''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz