Dominik Pajewski

28.09.2017 (12:39)

Hey - nowa płyta na 25-lecie: fani będą zachwyceniW 2017 roku zespół Hey wyrusza w trasę koncertową, która uczci 25-lat działalności. Fayrant Tour, to wyjątkowe koncerty w dużych halach i pewnym jest, że na scenie pojawi się gość specjalny - Piotr Banach.

Eska Rock TV - Co znajdziecie na antenie?


To jednak nie koniec niespodzianek, jakie zespół przygotował dla fanów, z okazji jubileuszu do sklepów trafi wyjątkowa płyta 'CDN'. Wbrew pozorom album nie będzie typowym wydawnictwem 'The best of', będzie to specjalna kompilacja starych utworów w nowych wersjach. Piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre posiadają nowe aranżacje.

Krążek 'CDN' ukaże się w sprzedaży 27 października, a promuje go kompozycja 'gdzie jestem, gdzie Jesteś?'


T.LOVE ogłasza drugi jubileuszowy występ w Stodole! Listopadowy koncert wyprzedany

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz