Daniel Wardziński

15.12.2016 (16:49)

Hey - Błysk - nowy teledysk już jest. Marcin Dorociński w jednej z ról!Hey zaprezentowali nowy teledysk do tytułowego kawałka z najnowszego albumu Błysk. W klipie u boku Katarzyny Nosowskiej pojawia się również Marcin Dorociński. Przy okazji premiery ukazała się też interaktywna gra!
 
 

Premiera teledysku do utworu Błysk Hey, pochodzącego z ostatniego albumu zespołu pod tym samym tytułem, wydanego nakładem wytwórni Kayax. W teledysku oprócz Katarzyny Nosowskiej, wystąpił gościnnie Marcin Dorociński. Obraz powstał we współpracy ze scenarzystą i reżyserem - Dariuszem Rzontkowskim z HUTY 19 im. Joachima Fersengelda. Za produkcję odpowiadał Vitelloni Films, a za postprodukcję Studio Produkcyjne Orka.Premierze teledysku towarzyszy także gra, której fabuła nawiązuje do apokaliptycznego tekstu piosenki i wpisuje się w jej przesłanie - ratujemy świat przed samozagładą. Interaktywna część teledysku powstała w Hucie 19 im. Joachima Fersengelda.

Gra oraz teledysk jest dostępna na oficjalnej stronie zespołu.

Album Błysk wyraźnie różni się od propozycji zespołu Hey z ostatniej dekady. Spokojne, kontemplacyjne piosenki o misternie skonstruowanej formie, zastąpiła mocniejsza sekcja, ostrzejsza gitara i powróciły chwytliwe refreny, których nie sposób z Katarzyną nie śpiewać… Również tytułowy utwór Błysk prowokuje słuchacza i jest apelem do działania, posłuchajcie sami, a najlepiej obejrzycie klip i włączcie się do gry.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

  2019-11-20
  'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.
 • Eddie Van Halen trafił do szpitala. Muzyk źle znosi chemioterapię

  2019-11-20
  O złym stanie zdrowia Eddiego Van Halena mówiło się od dłuższego czasu, jednak teraz jest jeszcze gorzej. Muzyk trafił do szpitala przez samopoczucie, które pogorszyło się po przyjmowaniu chemioterapii.
 • Ozzy Osbourne i Post Malone wystapią razem na scenie! Kiedy i gdzie?

  2019-11-20
  Ozzy Osbourne powraca na scenę i to w dość zaskakujący sposób, ponieważ w towarzystwie rapera, który uważany jest za jednego z najważniejszych w swoim pokoleniu.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-11-20
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin ukazują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

  2019-11-20
  Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz