Dominik Pajewski

31.07.2020 (14:16)

Hellfest 2021 - line-up, bilety i szczegóły francuskiej imprezyHellfest 2021 - szczegóły kolejnej edycji festiwalu, która ma być rekompensatą za odwołaną imprezę w 2020 roku. Kto zagra we Francji i gdzie można zdobyć bilety?

Hellfest to jedna z tych imprez, która przyciąga fanów ciężkiego grania z całej Europy, a nawet z różnych zakątków świata. Również nasi rodacy chętnie jeżdżą na Hellfest, ponieważ line-up spokojnie spełnia oczekiwania i często składa się z zespołów, które w Polsce można zobaczyć na kilku imprezach. Kto został zaplanowany na 2021 rok? Gdzie można kupić bilety? Wszystko znajdziecie w naszym artykule.
 

Hellfest 2021 - ZESPOŁY i DATA

Między 18 a 20 czerwca 2021 roku we francuskiej miejscowości Clisson, pojawią się zespoły, które planowano zaprosić już w 2020 roku. Fani ciężkiego grania będą mogli usłyszeć między innymi:

Faith No More
Deftones
System Of A Down
Incubus
Korn
Mastodon
Opeth
Deep Purple
Judas Priest
The Offspring
The Darkness
Down
Obituary

Warto dodać, że to kilka z nazw, ponieważ jest też masa mniejszych zespołów, które zostały zaproszone na festiwal, poniżej oficjalna rozpiska:

Hellfest 2021 - BILETY

Bilety na Hellfest 2021 standardowo dostępne będą na oficjalnej stronie festiwalu. Warto pośpieszyć się z zakupem, ponieważ impreza cieszy się gigantycznym zainteresowaniem.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz