Anna Skalik

08.06.2016 (10:59)

Hej Fest 2016: BILETY - ceny. Ile kosztują bilety na Hej Fest i gdzie je kupić?Hej Fest: BILETY w sprzedaży. Dystrybucja wejściówek na wszystkie koncerty Hey Fest ruszyła. ceny wahają się w zależności od koncertu. Sprawdź ceny biletów na Hey Fest!

Bilety na Hej Fest 2016 już w sprzedaży. Wejściówki dostępne są w różnych cenach, w zależności od gwiazdy koncertu. Ile kosztują bilety na koncert Hey, Perfect czy Kult? Sprawdzamy ceny wejściówek na letnie koncerty w Zakopanem.

Ile kosztują bilety na Hej Fest?


Najtańsze bilety na koncerty Hej Festu kosztują 25 złotych. Tyle wynosić będą wejściówki m.in. na  Hey, Kombi, Bednarka i IRĘ. Poniżej ceny biletów na koncerty poszczególnych wykonawców Hey Fest.

26 czerwca - Hey: 25 złotych
3 lipca - Kombii: 25 złotych
9 lipca - KULT: 30 złotych
10 lipca - Bracia & Krzysztof Cugowski: 30 zł
16 lipca - Lady Pank: 35 złotych
17 lipca - Bednarek: 25 złotych
23 lipca - IRA: 25 złotych
13 sierpnia - Perfect: 35 złotych
14 sierpnia - Dawid Podsiadło: 35 złotych
27 sierpnia - Happysad: 25 złotych
3 września - Mela Koteluk: 25 złotych
4 września - Dżem: 35 złotych

Pełna lista koncertów Hej Festu dostępna jest na EskaROCK.pl.

Hej Fest - BILETY: gdzie kupić?


Wejściówki na Hej Fest 2016 są do kupienia online m.in. w serwisie eBilet.pl.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz