Dominik Pajewski

17.10.2019 (12:32)

Heath Ledger mógł żyć? Frontman Killing Joke twierdzi, że mógł go uratowaćPostać Heath Ledgera cały czas przewija się we wspomnieniach fanów, a tym bardziej, gdy w kinach pojawił się nowy film o Jokerze. Według lidera zespołu Killing Joke, aktor mógł żyć i to właśnie dzięki niemu.

Śmierć Heath Ledgera, to do dzisiaj ogromna strata dla fanów i świata kina. Aktor, który wykreował jedną z najmocniejszych odsłon Jokera, został znaleziony martwy w 2008 roku, a przyczyną śmierci było przedawkowanie środków nasennych. Postać Ledgera cały czas wraca we wspomnieniach fanów, tym bardziej, że w kinach pojawił się nowy film o mistrzu zbrodni. Jak twierdzi frontman Killing Joke, Jaz Coleman mógł uratować aktora.

BILLIE EILISH POJAWIŁA SIĘ W KOSZULKACH TRZECH WYKONAWCÓW METALOWYCH NA RAZ. ŚRODOWIKO ROCKOWE POPIERAHeath Ledger mógł żyć? Tak twierdzi frontman Killing Joke

Jak twierdzim Coleman, Ledger oparł swoją kreację na klipie Killing Joke do numeru ''Hosannas From The Basement Of Hell'':

Byłem pijany, miałem nadwagę i byłem cholernie paskudny - niektóre kadry z tego wideo zostały wykorzystane przez Heatha Ledgera, który studiował moją postać i przygotowywał się do roli Jokera w "Mrocznym rycerzu". Wszędzie miał moje zdjęcia. Miałem nadwagę, za dużo piłem i rozwalałem wszystko, co znalazło się na mojej drodze i zaczynałem robić się szalony. On jednak to wszystko wykorzystał do stworzenia swojej postaci. Taka jest prawda. [...]
Używam maski jako ochrony. Nawet, kiedy jej nie ubieram. Wykorzystuje ją po trochu, bo wiem, że może przesłać ci złość - energię arlekina, szaleńca lub głupca. Mam 40 lat doświadczenia. Moglem uratować Heatha Ledgera gdybym go tylko znał


HOPPER JEDNAK PRZEŻYŁ? ZDJĘCIE Z PLANU 'STRANGER THINGS 4' ZDRADZAJĄ KILKA RZECZY

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • Booze & Glory - koncerty Warszawa i Poznań. Bilety, daty, miejsca

  2019-11-14
  Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu! Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

  2019-11-14
  Guns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.
 • Marilyn Manson porwał publiczność na hip hopowej imprezie [WIDEO]

  2019-11-14
  Marilyn Manson lubi zaskakiwać fanów i to często w odważny sposób. Tym razem, wokalista wystąpił na festiwalu hip-hopowym i co ciekawe, został bardzo ciepło przyjęty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz