Dominik Pajewski

17.10.2019 (12:32)

Heath Ledger mógł żyć? Frontman Killing Joke twierdzi, że mógł go uratowaćPostać Heath Ledgera cały czas przewija się we wspomnieniach fanów, a tym bardziej, gdy w kinach pojawił się nowy film o Jokerze. Według lidera zespołu Killing Joke, aktor mógł żyć i to właśnie dzięki niemu.

Śmierć Heath Ledgera, to do dzisiaj ogromna strata dla fanów i świata kina. Aktor, który wykreował jedną z najmocniejszych odsłon Jokera, został znaleziony martwy w 2008 roku, a przyczyną śmierci było przedawkowanie środków nasennych. Postać Ledgera cały czas wraca we wspomnieniach fanów, tym bardziej, że w kinach pojawił się nowy film o mistrzu zbrodni. Jak twierdzi frontman Killing Joke, Jaz Coleman mógł uratować aktora.

BILLIE EILISH POJAWIŁA SIĘ W KOSZULKACH TRZECH WYKONAWCÓW METALOWYCH NA RAZ. ŚRODOWIKO ROCKOWE POPIERAHeath Ledger mógł żyć? Tak twierdzi frontman Killing Joke

Jak twierdzim Coleman, Ledger oparł swoją kreację na klipie Killing Joke do numeru ''Hosannas From The Basement Of Hell'':

Byłem pijany, miałem nadwagę i byłem cholernie paskudny - niektóre kadry z tego wideo zostały wykorzystane przez Heatha Ledgera, który studiował moją postać i przygotowywał się do roli Jokera w "Mrocznym rycerzu". Wszędzie miał moje zdjęcia. Miałem nadwagę, za dużo piłem i rozwalałem wszystko, co znalazło się na mojej drodze i zaczynałem robić się szalony. On jednak to wszystko wykorzystał do stworzenia swojej postaci. Taka jest prawda. [...]
Używam maski jako ochrony. Nawet, kiedy jej nie ubieram. Wykorzystuje ją po trochu, bo wiem, że może przesłać ci złość - energię arlekina, szaleńca lub głupca. Mam 40 lat doświadczenia. Moglem uratować Heatha Ledgera gdybym go tylko znał


HOPPER JEDNAK PRZEŻYŁ? ZDJĘCIE Z PLANU 'STRANGER THINGS 4' ZDRADZAJĄ KILKA RZECZY

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz