Anna Skalik

13.10.2016 (10:05)

Halloween 2016: zombiak gra na perkusji Thriller Michaela JacksonaRockowe covery na Halloween 2016: zombiak rodem z The Walking Dead gra na perkusji Thriller Michaela Jacksona. To chyba najstraszniejsza przeróbka w historii muzyki.

Halloween 2016: Thriller Michaela Jacksona jako perkusyjny cover? Zobaczcie sami, jak utwór zagrał zombie rodem z The Walking Dead! Autorem coveru jest Luke Holland, młody perkusista, YouTuber i artysta zespołu The Word Alive. Luke ma do czynienia z perkusją od chwili, kiedy skończył 11 lat. Od tamtej pory rozwija swoje umiejętności na instrumentach perkusyjnych. Rezultatem zabaw dźwiękiem są covery, miksy i inne materiały, które publikuje na swoim kanale na YT. Jednym z nich jest przygotowany specjalnie na Halloween utwór Michaela Jacksona. Szkoda, że oryginalna ścieżka jest aż tak głośna, ale mimo to doskonale słychać, że Luke Holland świetnie radzi sobie z tym kawałkiem.

Jak Wam się podoba halloweenowa wersja znanego kawałka Michaela Jacksona?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • AC/DC - SHOT IN THE DARK: tak brzmi nowy utwór kultowej grupy

  2020-10-01
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. Teraz otrzymaliśmy pierwszą muzyczną zajawkę!
 • Rob Halford zaśpiewałby z Lady Gagą. Jakie piosenki mogliby wykonać?

  2020-10-01
  Rob Halford dołączył do grona muzyków rockowych i metalowych, którzy są oczarowani Lady Gagą. Frontman Judas Priest podkreślił, że mógłby zaśpiewać coś wspólnie z wokalistką.
 • Ogromna drukarka 3D, zaczęła tworzyć domy z betonu! To ogromny rozwój w budownictwie

  2020-10-01
  Technologia drukarek 3D rozwija się niesamowicie szybko i wygląda na to, że technologia wchodzi na stałe do kolejnych branży. Tym razem pokazano, że z drukarek 3D można drukować betonowe domy.
 • Mężczyzna, który wytatuował całe swoje ciało, stracił pracę w przedszkolu. Wszystko przez wygląd

  2020-10-01
  Sylvain Helaine, który ma praktycznie całe ciało pokryte tatuażami, stracił pracę w przedszkolu. Powodem był wygląda, a w zasadzie to, że pewien chłopiec miał koszmary przez wygląd Sylvaina.  
 • DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI W ESCE ROCK: 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-10-01
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz