Anna Skalik

13.10.2016 (10:05)

Halloween 2016: zombiak gra na perkusji Thriller Michaela JacksonaRockowe covery na Halloween 2016: zombiak rodem z The Walking Dead gra na perkusji Thriller Michaela Jacksona. To chyba najstraszniejsza przeróbka w historii muzyki.

Halloween 2016: Thriller Michaela Jacksona jako perkusyjny cover? Zobaczcie sami, jak utwór zagrał zombie rodem z The Walking Dead! Autorem coveru jest Luke Holland, młody perkusista, YouTuber i artysta zespołu The Word Alive. Luke ma do czynienia z perkusją od chwili, kiedy skończył 11 lat. Od tamtej pory rozwija swoje umiejętności na instrumentach perkusyjnych. Rezultatem zabaw dźwiękiem są covery, miksy i inne materiały, które publikuje na swoim kanale na YT. Jednym z nich jest przygotowany specjalnie na Halloween utwór Michaela Jacksona. Szkoda, że oryginalna ścieżka jest aż tak głośna, ale mimo to doskonale słychać, że Luke Holland świetnie radzi sobie z tym kawałkiem.

Jak Wam się podoba halloweenowa wersja znanego kawałka Michaela Jacksona?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz