Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:07)

Gwiezdne Wojny: Część V - Imperium kontratakuje znowu na szczycie box office w USA!Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje miały premierę w 1980 roku, jednak obecnie są na szczycie amerykańskiego box office. Jak to możliwe?

To, że Gwiezdne Wojny są fenomenem, nie trzeba raczej nikomu przypominać, a tym bardziej tego udowadniać. Gwiezdna saga jest mocno zakorzeniona w popkulturze i trudno znaleźć osobę, która nie słyszała nigdy o rodzie Skywalkerów. Najciekawsze jednak jest to, że mimo upływu lat, piąta część sagi powróciła na szczyt box office w USA. Jak to możliwe?

BANKSY - JAK WYGLĄDA? ARTYSTA WRZUCIŁ NAGRANIE, GDZIE PIERWSZY RAZ MOŻEMY GO ZOBACZYĆ


Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje powróciło na szczyt box office w USA!

Z powodu pandemii koronawirusa, w kinach nie ma co wyświetlać, dlatego też właściciele podejmują decyzję o puszczaniu klasyków, które weszły do kanonu kina. Na ekranach można zobaczyć ''Park Jurajski'' lub ''Szczęki'', a teraz do tego grona dołączyły ''Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje''

Film zarobił w pierwszy weekend ponownego wyświetlania 611 tysięcy dolarów, przy wyświetlaniu w 611 kinach. Film można zobaczyć także w polskich kinach! Produkcja wyświetlana jest w sieci Multikino.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Zespół Hungarica jednak nie wystąpi na koncercie z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Jest oświadczenie Dyrektora CSW i odpowiedź zespołu

  2020-08-11
  Koncert z okazji 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej, wywołuje od samego początku wiele emocji. Po zrezygnowaniu z udziału w koncercie zespołów: Luxtorpeda, Maleo Reggae Rockers i rapera Kękę, dyrektor CSW ogłosił, że zespół Hungarica nie wystąpi podczas wydarzenia.
 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz