Dominik Pajewski

12.11.2019 (09:55)

Guns N' Roses wchodzą do studia nagraniowego. Kiedy pojawi się nowy album?Na ten moment czekali wszyscy fani zespołu i w końcu oficjalnie wiadomo, że Guns N' Roses wchodzą do studia! Kiedy otrzymamy nowy album? Poznaliśmy pierwsze szczegóły nowości od zespołu.

Guns N' Roses od pewnego czasu wspominają o nowej płycie, jednak nic dotąd nie było wiadomo na temat nowości. W końcu ujawniono, że zespół nie zamierza chwilowo koncertować, ponieważ ma zamiar zarejestrować premierowy materiał! Co już wiemy o nowym wydawnictwie Guns N' Roses?

JOKER ZAROBIŁ W NASZYM KRAJU 30 MILIONÓW ZŁOTYCH, ALE NIE JEST PIERWSZY. KTO GO WYPRZEDZIŁ W POLSCE?Guns N' Roses wchodzą do studia nagraniowego. Kiedy pojawi się nowy album?

W wywiadzie dla podcastu Marshalla,Slash postanowił ujawnić kilka szczegółów, dotyczących planów zespołu. Jak powiedział gitarzysta:

Zaraz po trasie skupimy się na nowej płycie. Następne kilka miesięcy powinienem spędzić w domu pracując nad płytą Gunsów.

Nie brakuje też pomysłów na inne projekty, jak twierdzi Slash:

Myles Kennedy jest w stanie Waszyngton, ja w LA, a reszta chłopaków w Vegas. Któregoś dnia zaproszę wszystkich do LA i zaczniemy pracę nad płytą. Ale teraz priorytetem są dla mnie Gunsi, muszę się tym zająć. Jak tylko skończy się trasa będę pracował nad płytą Gunsów, ale zebrałem też sporo materiału dla The Conspirators.

Kiedy możemy spodziewać się nowego albumu Guns N' Roses? Przewidując, krążek powinien pojawić się nie wcześniej niż za rok.

ELTON JOHN BAŁ SIĘ WYSTĘPOWAĆ NA TRZEŹWO. ARTYSTA OPOWIEDZIAŁ O CIĘŻKIM OKRESIE SWOJEJ KARIERY

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • Metallica - Sen o Warszawie. Zespół opublikował oficjalne nagranie z koncertu w Polsce [WIDEO]

  2019-12-10
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Meek, Oh Why? - Zachód: trzeci album artysty już w sprzedaży

  2019-12-09
  "Zachód" to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu "Meek, Oh Why?".
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz