Dominik Pajewski

07.07.2020 (10:36)

Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.

Guns N' Roses przez wiele lat uznawani byli za najniebezpieczniejszy zespół na świecie. Grupa dewastowała hotele, robiła awantury, a wytwórnia wiecznie miała z nimi problemy. Co jakiś czas przypominane są różne ekscesy zespołu, a jednym z nich jest sytuacja z podpisywaniem kontraktu.

REAKCJA KURTA COBAINA, NA CENY BILETÓW NA MADONNE ROZWALIŁA SYSTEM. W SIECI POJAWIŁ SIĘ NIEPUBLIKOWANY WYWIAD [WIDEO]


Guns N' Roses postawili wytwórni warunek, który dzisiaj stałby się przyczyną skandalu

W latach 80-tych, zanim Guns N' Roses wydali album, wiele wytwórni chciało mieć grupę u siebie. Zespół wywołał wiele zamieszania w podziemiu i pewnym było, że kwestią formalności jest ogólnoświatowy sukces. 

O względy zespołu zabiegała między innymi wytwórnia Chrysalis, a jej szefowa, Susan Collins, była tak natarczywa, że zespół czuł się wkurzony i nie chciał w ogóle podpisywać z korporacją kontraktu. Grupa postanowiła zrobić wszystko by zniechęcić wytwórnie do siebie, wiec Axl na spotkaniu nadął policzki i powiedział do Susan:

Jeśli przebiegniesz się Sunset Boulevard nago, rozważymy podpisanie umowy
 
Jak wiadomo, zespół wydał album w Geffen, a reszta jest już historią...

HIT LINKIN PARK OSIĄGNĄŁ MILIARD WYŚWIETLEŃ NA YOUTUBE!

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz