Dominik Pajewski

05.09.2019 (11:22)

Guns N' Roses powracają z nową muzyką i to w specjalnym dla nich filmiePowrót Guns N' Roses na scenę, tylko podgrzał emocje fanów, którzy cały czas czekają na nową płytę. Okazuje się, że zespół prawdopodobnie zaczął pracować nad nowym numerem, który pojawi się w symbolicznym dla nich filmie.

Powrót Guns N' Roses na scenę, pokazał, że zespół nadal jest w świetnej formie i ma coś jeszcze do powiedzenia. Oczywiście, fani dopytywali cały czas o  nową muzykę, na co Slash odpowiadał, że jest na to duża szansa. Okazuje się, że bardzo prawdopodobnym jest pojawienie się Guns N' Roses w najnowszej odsłonie Terminatora!
 

COREY TAYLOR ZDRADZIŁ, JAKĄ POSTACIĄ Z HORRORU INSPIROWAŁ SIĘ PRZY SWOJEJ NOWEJ MASCEPremierowa piosenka Guns N' Roses pojawi się w nowej części Terminatora?

Strona Guns Over Oz, która prowadzona jest przez fanów Guns N’ Roses przekazała, że dowiedziała się z anonimowego źródła o nowej piosence zespołu. Jak wynika z doniesień, na ścieżce dźwiękowej do filmu 'Terminator: Mroczne przeznaczenie', pojawi się premierowy numer zespołu. Jak podała strona:

Źródło, które pracowało przy filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie” poinformowało, że czterech członków Guns N’ Roses pojawiło się na prywatnym pokazie niedokończonej jeszcze wersji filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem, aby sprawdzić, czy przygotują utwór na ścieżkę dźwiękową. Najprawdopodobniej Slash pojawił się w domu Axla, aby dograć partię gitary do utworu. Tytuł utworu nie jest znany, ale informacja jest w 100% pewna. To będzie nowy materiał od Guns N’ Roses.Jest to dosyć symboliczne, ponieważ muzyka Guns N' Roses pojawiła się już na ścieżce dźwiękowej do drugiej części Terminatora. Nawiązaniem do tego, była słynna scena z deptaniem róż, co było pewnego rodzaju podkreśleniem Guns N' Roses. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-15
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Five Finger Death Punch i Megadeth - koncert 2020. Data, miejsce, bilety

  2019-09-15
  FIVE FINGER DEATH PUNCH ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 r. w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny. W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).
 • Wodecki Twist: Chwytaj Dzień 2019 - trasa koncertowa. Daty, miejsca, bilety

  2019-09-13
  Po sukcesie dwóch edycji festiwalu Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień. Sprawdź, kto i kiedy zagra w twoim mieście!
 • Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy

  2019-09-13
  Ostatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.
 • Chłopiec z papierosem wywołał skandal w sieci! Nie zgadniecie, ile ma lat!

  2019-09-13
  Filmik przedstawiający palącego "chłopca", w czasie charytatywnego meczu piłki nożnej zszokowało użytkowników mediów społecznościowych i fanów piłki nożnej na całym świecie. Zdziwienie internautów było ogromne, gdy tylko dowiedzieli się, ile lat ma bohater kontrowersyjnego wideo!  Szczegóły przybliżamy na ESKARock.pl
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz