Dana Pakońska

10.03.2015 (13:20)

Guns N' Roses - Paradise City: przebój w wykonaniu Slasha, Duffa McKagana i Gilby'ego Clarke'a [VIDEO]Paradise City w wykonaniu Slasha i innych byłych członków zespołu Guns N' Roses podczas występu w Argentynie. Posłuchajcie nagrania z koncertu na EskaROCK.pl.

Guns N' Roses - Paradise City: numer w koncertowej wersji Slasha z Mylesem Kennedym & The Conspirators oraz starymi kolegami z legendarnej grupy: Duffem McKaganem i Gilbym Clarke'iem. Jak grało im się znów razem po prawie dwóch dekadach? Zobaczcie nagranie z 7 marca na Mandarine Park 2015 w Buenos Aires.

>>> Guns N' Roses: Welcome To The Jungle, czyli 2CELLOS z coverem w miejskiej dżungli! <<<

Byli muzycy Guns N' Roses mają pewien wspólny mianownik: wszyscy nieźle grają na gitarze i w zespole wspierali wokalnie Axla Rose'a. Saul "Slash" Hudson oraz basista Duff McKagan byli z w pierwszym składzie zespołu, czyli od 1985. Gilby Clarke na gitarze rytmicznej grał w zespole najkrócej, bo od 1991 do 1994 roku.

>>> Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? <<<

Paradise CityESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Papa Roach i Hollywood Undead w Poznaniu - wygraj bilety w Esce ROCK!

  2020-02-28
  Papa Roach to jeden z najważniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Powstał w 1993 roku w Kalifornii. Hollywood Undead to rapcore’owy zespół pochodzący z Los Angeles. Ich debiutancki album ukazał się w 2009 roku, a zespół szybko zdobył sporą rzeszę fanów. Obie ekipy wystąpią w Poznaniu, a na antenie Eski ROCK będzie można zdobyć wejściówki na te koncerty.
 • Artur Rojek tańczy w nowym teledysku

  2020-02-28
  “Bez końca”, drugi singiel z nadchodzącego albumu artysty zatytułowanego „Kundel” dostępny jest już w serwisach streamingowych. Utworowi towarzyszy nietypowy teledysk, w którym Artur Rojek tańczy!
 • Na nowym albumie AC/DC pojawi sie Malcolm Young. Jak to możliwe?

  2020-02-28
  Nowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Okazuje się, że na krążku prawdopodobnie usłyszymy zmarłego Malcolma Younga!
 • Wiadra z Castoramy za darmo. Ludzie dosłownie się na nie rzucili

  2020-02-28
  Każdy szuka okazjonalnych promocji, dzięki którym będzie mógł zaoszczędzić kilka złotych. Niestety, czasami hasło ,,za darmo'' jest dużym błędem, o czym świadczyć mogą darmowe wiadra w Castoramie.
 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz