Daniel Wardziński

23.09.2016 (16:39)

Green Day - Still Breathing - nowy teledysk tekstowy i tracklista Revolution Radio!Green Day prezentuje kolejny teledysk z nadchodzącego albumu Revolution Radio. Tym razem usłyszeliśmy numer Still Breathing zobrazowany lyric video. Mamy też oficjalną tracklistę nowej płyty zespołu.

Green Day zagęszcza ruchy przed premierą swojego najnowszego albumu zatytułowanego Revolution Radio, na który fani musieli czekać ponad 4 lata. Nowym singlem z płyty jest kawałek Still Breathing, nieco odmienny od poprzednich, ale również zobrazowany teledyskiem tekstowym wykonanym z wielką pieczołowitością i wyczuciem klimatu grupy. Mamy też oficjalną tracklistę nowego krążka Green Day.

Green Day - Still Breathing - nowy teledysk tekstowy
 Wcześniej zespół zaprezentował nam swoją siłę ognia, a teraz powrócił do tradycji bardziej refleksyjnych i nastrojowych kawałków, którym ognia zresztą również nie brakuje. Wśród fanów widać opinie, że to najlepszy z dotychczasowych singli. Dla nas wybór chyba nie byłby tak łatwy. Jeśli nie słyszeliście, sprawdźcie też tytułowe Revolution Radio oraz kawałek Bang Bang.

Tracklista Revolution Radio:

1. Somewhere Now
2. Bang Bang
3. Revolution Radio
4. Say Goodbye
5. Outlaws
6. Bouncing off the Wall
7. Still Breathing
8. Youngblood
9. Too Dumb to Die
10. Troubled Times
11. Forever Now
12. Ordinary World
 

Czekając na polski koncert Green Day, ciesz się najlepszą muzyką na eskaGO! Przypomnij sobie, jak zaczynała się kariera zespołu i jakie są jego najsłynniejsze utwory!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz