Anna Skalik

27.01.2014 (17:26)

GRAMMY 2014: Imagine Dragons i Kendrick Lamar - wspólny występ na gali Grammy Awards 2014 [VIDEO]Zespół rockowy Imagine Dragons i raper Kendrick Lamar zagrali wspólnie dwie piosenki: m.A.A.d city i Radioactive. Pierwszy numer pochodzi z repertuaru Lamara, drugi - Imagine Dragons.Galę Grammy Awards 2014 uświetnił wspólny występ zespołu rockowego Imagine Dragons i rapera Kendricka Lamara. Wykonawcy zagrali razem dwie piosenki: m.A.A.d city z debiutanckiej płyty Lamara - Good Kid, m.A.A.d city oraz Radioactive z albumu Night Visions Imagine Dragons.

Rockmani z Imagine Dragons zdobyli Grammy Awards 2014 za Najlepszy Występ Rockowy. Dostali też nominację w kategorii Nagranie Roku.

>>> Grammy Awards 2014: wyniki! Kto zdobył Grammy 2014? Pełna lista zwycięzców <<<

Z kolei występujący z Imagine Dragons Kendrick Lamar nominowany był w kategoriach Najlepszy Album Rap i Najlepszy Duet Rap. Ostatecznie pozostał bez statuetki.

Zobacz, jak na gali Grammy 2014 zagrali Imagine Dragons i Kendrick Lamar.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz