18.01.2014 (13:00)

Gracie co chcecie - ułóż swoją godzinę muzyki w EsceROCK!Masz godzinę. Godzinę na radiowej antenie. Możesz wypełnić ją swoją ulubioną muzyką, klasykami legend rocka i najnowszymi hitami. Weź udział w Gracie co chcecie!

Gracie co chcecie - Twoja audycja w EsceROCK! Chcesz poprowadzić własny program w radiu? Ułóż swój muzyczny zestaw na antenie EskiROCK. Zaproponuj listę ulubionych kawałków, nazwij ją i opisz, wybierz najlepsze rockowe utwory utwory z listy. A jeśli czegoś Ci zabraknie, zaproponuj dodatkowe piosenki.

Spośród zgłoszeń słuchaczy wybieramy najciekawsze i prezentujemy je: w poniedziałki i soboty po 21.00 oraz od wtorku do piątku po 23.00. 

Wybierz swoje ulubione kawałki legend rocka, zaprezentuj najnowsze muzyczne odkrycia albo piosenki, których nie można przegapić!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

  2019-12-16
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Po 10 latach, John Frusiante wraca do Red Hot Chili Peppers!

  2019-12-16
  Na ten moment czekał chyba każdy fan zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 10 latach nieobecności, do składu powraca John Frusiante, co z pewnością zwiastuje nowe wydawnictwo grupy.
 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz