26.04.2012 (12:00)

Gorillaz i Blur - to nie koniec!Blur i Gorillaz nie kończą działalności! Wokalista obu zespołów, Damon Albarn, zapowiedział niedawno, że raczej nie ma co liczyć na nowe płyty Gorillaz ani cokolwiek z obozu Blur po wakacyjnym koncercie w Londynie. Wygląda jednak na to, że artysta, na szczęście, zmienił zdanie.

W jednym z ostatnich wywiadów Albarn stwierdził, że tak naprawdę nie rozmawiał nawet ze swoimi kolegami z Blur na temat "początku końca". Czy zatem sierpniowy koncert w Hyde Parku będzie ostatnim występem Blur? "Nie. To stwierdzenie wzięło się z artykułu, który był poprzedzony długą rozmową. Nie wiem jak będziemy się czuć po tym koncercie. Jednego dnia mam takie plany, następnego inne. Jeśli nie traktujesz czegoś w kategoriach kariery, tylko części swojego życia, nie wiesz co zrobisz. Chcemy świetnie zagrać, ale o końcu zespołu nie rozmawialiśmy"- przyznaje Albarn. Pytany o zakończenie działalności Gorillaz, muzyk również zapzeczył wczęsniejszym stwierdzeniom. "Kiedy Jamie Hewlett i ja poradzimy sobie z tym co nas dzieli, na pewno nagramy kolejny album. Za dużo razem przeszliśmy, żeby tak po prostu wszystko skończyć. Czasami zwyczajnie, jak to między kumplami, bywa, że trudniej nam się dogadać".
Gdyby ktoś z Was chciał zobaczyć Blur na żywo, na razie ma do wyboru Londyn albo festiwal Way Out West w Szwecji.


 
 

Przeczytaj też:

Kurt Cobain w duecie

z Courtney Love (video) Nirvana

Myslovitz

z nowym wokalistą! Myslovitz

Linkin Park

wracają do korzeni Linkin Park

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz