26.04.2012 (12:00)

Gorillaz i Blur - to nie koniec!



Blur i Gorillaz nie kończą działalności! Wokalista obu zespołów, Damon Albarn, zapowiedział niedawno, że raczej nie ma co liczyć na nowe płyty Gorillaz ani cokolwiek z obozu Blur po wakacyjnym koncercie w Londynie. Wygląda jednak na to, że artysta, na szczęście, zmienił zdanie.

W jednym z ostatnich wywiadów Albarn stwierdził, że tak naprawdę nie rozmawiał nawet ze swoimi kolegami z Blur na temat "początku końca". Czy zatem sierpniowy koncert w Hyde Parku będzie ostatnim występem Blur? "Nie. To stwierdzenie wzięło się z artykułu, który był poprzedzony długą rozmową. Nie wiem jak będziemy się czuć po tym koncercie. Jednego dnia mam takie plany, następnego inne. Jeśli nie traktujesz czegoś w kategoriach kariery, tylko części swojego życia, nie wiesz co zrobisz. Chcemy świetnie zagrać, ale o końcu zespołu nie rozmawialiśmy"- przyznaje Albarn. Pytany o zakończenie działalności Gorillaz, muzyk również zapzeczył wczęsniejszym stwierdzeniom. "Kiedy Jamie Hewlett i ja poradzimy sobie z tym co nas dzieli, na pewno nagramy kolejny album. Za dużo razem przeszliśmy, żeby tak po prostu wszystko skończyć. Czasami zwyczajnie, jak to między kumplami, bywa, że trudniej nam się dogadać".
Gdyby ktoś z Was chciał zobaczyć Blur na żywo, na razie ma do wyboru Londyn albo festiwal Way Out West w Szwecji.






 
 

Przeczytaj też:

Kurt Cobain w duecie

z Courtney Love (video) Nirvana

Myslovitz

z nowym wokalistą! Myslovitz

Linkin Park

wracają do korzeni Linkin Park

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz