Anna Dziełak

18.10.2019 (13:50)

Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie 19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.

Nad albumem 'Konsumpcja', zespół Gorgonzolla pracował trzy lata. Po świetnie przyjętym debiucie, który zaprowadził grupę na Przystanek Woodstock i został doceniony między innymi przez Teraz ROCK, Antyradio a przede wszystkim słuchaczy, przyszła pora na kontynuację.
 
'Konsumpcja' to 12 autorskich kompozycji, z jednym gościem, którym jest Zenek Kupatasa, znany dobrze wszystkim z wieloletnich występów w grupie Kabanos. 19 października, w warszawskim klubie Potok, odbędzie się uroczysta premiera wspomnianego krążka, który zostanie zagrany w całości.

 
To dla nas bardzo ważny dzień i bardzo ważny, drugi album. Zagramy w całości 'Konsumpcję', jednak nie zabraknie kilku, bardzo lubianych numerów z debiutanckiego krążka 'Eksploatowani'. Pracowaliśmy nad tym trzy lata, teraz czas sprawdzić, jak to wszystko działa na żywo. Oczywiście, warto pojawić się już o 19:00, ponieważ gościnnie pojawią się zespoły Amarena i Hate's Peach.
 
Bilety na wydarzenie kosztują 15 zł i są dostępne na wejściu w klubie Potok, 19 października. Więcej szczegółów znajdziecie na wydarzeniu koncertu TUTAJ<<
 


KLUB, W KTÓRYM PIERWSZE KONCERTY GRALI HAPPYSAD I NOCNY KOCHANEK MA ZOSTAĆ ZAMKNIĘTY. FANI WALCZĄ O SEMAFOR

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz