Anna Skalik

31.01.2014 (16:19)

Goodbye Yello Brick Road, Elton John - będzie specjalna reedycja kultowego albumu z 1973 [VIDEO]Płyta Goodbye Yello Brick Road Eltona Johna ukaże się w specjalnej reedycji. Dostępna będzie od 25 marca 2014. Płyta zostanie wydana na CD oraz na winylu - także w limitowanym żółtym kolorze.

Album Eltona Johna - Goodbye Yello Brick Road - doczekał się swojej reedycji. Specjalna wersja płyty ukaże się 25 marca 2014.

Płyta Goodbye Yello Brick Road została po raz pierwszy wydana w 1973. Jest to do tej pory jeden z najlepiej ocenianych albumów Eltona Johna. znajdują się tam numery takie jak Bennie And The Jets, Candle in The Wind czy Saturday Night's Alright For Fighting.

>>> Legendy rocka: reaktywacja Oasis na koncercie charytatywnym? <<<

Numery z płyty Goodbye Yello Brick Road znalazły się na czołowych pozycjach wielu muzycznych zestawień. W 2003 magazyn Rolling Stone umieścił album na 91 miejscu swojego notowania 500 płyt wszech czasów.

Reedycja Goodbye Yello Brick Road Eltona Johna ukaże się 25 marca 2014. Wraz z utworami zaśpiewanymi przez gwiazdora, wydane zostaną nowe realizacje niektórych utworów z oryginalnej płyty, zagrane m.in. przez zespół rockowy Fall Out Boy czy grupę Zaca Browna.

Album wyjdzie na CD oraz winylu. Dla koneserów niespodzianką będzie specjalny winyl w żółtym kolorze, wydany w limitowanej edycji.

>>> ZZ Top w Polsce: czy legenda rocka zagra we Wrocławiu? <<<

Elton John - Candle In The Wind
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz