Anna Skalik

31.01.2014 (16:19)

Goodbye Yello Brick Road, Elton John - będzie specjalna reedycja kultowego albumu z 1973 [VIDEO]Płyta Goodbye Yello Brick Road Eltona Johna ukaże się w specjalnej reedycji. Dostępna będzie od 25 marca 2014. Płyta zostanie wydana na CD oraz na winylu - także w limitowanym żółtym kolorze.

Album Eltona Johna - Goodbye Yello Brick Road - doczekał się swojej reedycji. Specjalna wersja płyty ukaże się 25 marca 2014.

Płyta Goodbye Yello Brick Road została po raz pierwszy wydana w 1973. Jest to do tej pory jeden z najlepiej ocenianych albumów Eltona Johna. znajdują się tam numery takie jak Bennie And The Jets, Candle in The Wind czy Saturday Night's Alright For Fighting.

>>> Legendy rocka: reaktywacja Oasis na koncercie charytatywnym? <<<

Numery z płyty Goodbye Yello Brick Road znalazły się na czołowych pozycjach wielu muzycznych zestawień. W 2003 magazyn Rolling Stone umieścił album na 91 miejscu swojego notowania 500 płyt wszech czasów.

Reedycja Goodbye Yello Brick Road Eltona Johna ukaże się 25 marca 2014. Wraz z utworami zaśpiewanymi przez gwiazdora, wydane zostaną nowe realizacje niektórych utworów z oryginalnej płyty, zagrane m.in. przez zespół rockowy Fall Out Boy czy grupę Zaca Browna.

Album wyjdzie na CD oraz winylu. Dla koneserów niespodzianką będzie specjalny winyl w żółtym kolorze, wydany w limitowanej edycji.

>>> ZZ Top w Polsce: czy legenda rocka zagra we Wrocławiu? <<<

Elton John - Candle In The Wind
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawi 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • Łódzkie HEDONE powróciło z nowym singlem po 15 latach

  2020-04-02
  Łódzka grupa kierowana przez Macieja Werka opublikowała pierwszy premierowy utwór od 15 lat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz