Daniel Wardziński

04.11.2015 (14:07)

Good Charlotte wracają z nowym albumem? Sprawdź video-zapowiedź nowego projektuGood Charlotte wracają z nowym materiałem? Zespół przez dłuższą chwilę nieobecny na scenie zaprezentował nam video-zapowiedź swoich kolejnych przedsięwzięć. Sprawdźcie co się szykuje!

Good Charlotte wracają z nową płytą? Zespół zaprezentował zapowiedź video nadchodzącej muzyki po 5 latach przerwy od wydawania nowej muzyki szykuje się do powrotu na scenę. Sprawdźcie co wiemy o nadchodzącej muzyce od Good Charlotte i obejrzyjcie zapowiedź, która potwierdza, że panowie nadal potrafią to robić na wysokim poziomie.

Bayern - Arsenal - gdzie oglądać TRANSMISJĘ TV i darmowe streamy online?

Za wiele na temat swoich planów póki co nie zdradzili. Po wydaniu w październiku 2010 roku płyty Cardiology 2 (zdjęcie) zespół zawiesił działalność na pewien czas. W międzyczasie bracia Madden pracowali solowo. Teraz zespół uznał, że najwyższy czas, aby fani Good Charlotte sprawdzili jak grupa poradzi sobie w roku 2015. Nowa zapowiedź z 30-sekundowym fragmentem kawałka wskazuje, że będzie dobrze. Zgadzacie się?

Skoki narciarskie 2015 ZAKOPANE - BILETY ile kosztują i gdzie je kupić

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • Miley Cyrus wykonała hit Pearl Jamu. Zobaczcie specjalne nagranie

  2020-10-23
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka wykonała kultowy numer grupy Pearl Jam.
 • Bill Ward nienawidzi brzmienia perkusji w kultowym numerze Black Sabbath! Dlaczego?

  2020-10-22
  Black Sabbath mają na swoim koncie numeru, które dziś uznawane są prawdziwe klasyki, które powinien znać każdy fan rocka i metalu. Okazuje się, że Bill Ward nienawidzi brzmienia bębnów w jednym z najbardziej kultowych numerów grupy.
 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz