Daniel Wardziński

04.11.2015 (14:07)

Good Charlotte wracają z nowym albumem? Sprawdź video-zapowiedź nowego projektuGood Charlotte wracają z nowym materiałem? Zespół przez dłuższą chwilę nieobecny na scenie zaprezentował nam video-zapowiedź swoich kolejnych przedsięwzięć. Sprawdźcie co się szykuje!

Good Charlotte wracają z nową płytą? Zespół zaprezentował zapowiedź video nadchodzącej muzyki po 5 latach przerwy od wydawania nowej muzyki szykuje się do powrotu na scenę. Sprawdźcie co wiemy o nadchodzącej muzyce od Good Charlotte i obejrzyjcie zapowiedź, która potwierdza, że panowie nadal potrafią to robić na wysokim poziomie.

Bayern - Arsenal - gdzie oglądać TRANSMISJĘ TV i darmowe streamy online?

Za wiele na temat swoich planów póki co nie zdradzili. Po wydaniu w październiku 2010 roku płyty Cardiology 2 (zdjęcie) zespół zawiesił działalność na pewien czas. W międzyczasie bracia Madden pracowali solowo. Teraz zespół uznał, że najwyższy czas, aby fani Good Charlotte sprawdzili jak grupa poradzi sobie w roku 2015. Nowa zapowiedź z 30-sekundowym fragmentem kawałka wskazuje, że będzie dobrze. Zgadzacie się?

Skoki narciarskie 2015 ZAKOPANE - BILETY ile kosztują i gdzie je kupić

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz