Daniel Wardziński

04.04.2016 (13:11)

Good Charlotte - Youth Authority - okładka i szczegóły nowej płyty. Kiedy premiera?Good Charlotte ujawniają kolejne szczegóły swojego comebacku! Album Youth Authority ma już swoją oficjalną okładkę oraz wyznaczoną datę premiery. Kiedy nowa muzyka od gwiazd pop-punka?

Powrót Good Charlotte staje się faktem. Gwiazd pop-punkowego grania po dłuższej przerwie wracają na scenę z nowym albumem w 2016 roku. Płyta zatytułowana Youth Authority ma już swoją oficjalną okładkę, wyznaczoną datę premiery, a w artykule znajdziecie też zaprezentowany jeszcze w zeszłym roku singiel pt. Makeshift Love. Kiedy wracają Good Charlotte? Sprawdźcie.

Okładka albumu Youth Activity, zdaniem członków Good Charlotte ma być nawiązanie do oldschoolowego przywiązania do graficznych projektów, plakatów i unikatowych flyersów, które w wielu fanach rocka nadal budzą wielki sentyment. Płyta ma ujrzeć światło dzienne 15 lipca 2016 roku.

W listopadzie 2015 roku Good Charlotte zaprezentowali pierwszy singiel z materiału z satyrycznym klipem - Makeshift Love. To nie był pojedynczy strzał, ale oficjalna zapowiedź powrotu zespołu do studia i na scenę. Sprawdźcie video na EskaROCK.pl.


 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • Wiedźmin w Tesli? Elon Musk pyta użytkowników, czy chcieliby pograć w samochodzie w grę

  2020-01-23
  Elon Muska cały czas wymyśla nowe rzeczy, które mają urozmaicić jego produkty i pomysły. Tym razem ekscentryczny miliarder wpadł na pomysł, że w Tesli można by było pograć w Wiedzmina.
 • Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

  2020-01-23
  Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.
 • Metallica żałuje walki z Napsterem? Kirk Hammett wspomniał sytuację

  2020-01-23
  Walka Metalliki z Napsterem wywołała sporą dyskusję na początku 2000 roku. Jak z biegiem lat członkowie Metalliki oceniają całą sytuację? Opowiedział o tym Kirk Hammett.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz