Daniel Wardziński

04.04.2016 (13:11)

Good Charlotte - Youth Authority - okładka i szczegóły nowej płyty. Kiedy premiera?Good Charlotte ujawniają kolejne szczegóły swojego comebacku! Album Youth Authority ma już swoją oficjalną okładkę oraz wyznaczoną datę premiery. Kiedy nowa muzyka od gwiazd pop-punka?

Powrót Good Charlotte staje się faktem. Gwiazd pop-punkowego grania po dłuższej przerwie wracają na scenę z nowym albumem w 2016 roku. Płyta zatytułowana Youth Authority ma już swoją oficjalną okładkę, wyznaczoną datę premiery, a w artykule znajdziecie też zaprezentowany jeszcze w zeszłym roku singiel pt. Makeshift Love. Kiedy wracają Good Charlotte? Sprawdźcie.

Okładka albumu Youth Activity, zdaniem członków Good Charlotte ma być nawiązanie do oldschoolowego przywiązania do graficznych projektów, plakatów i unikatowych flyersów, które w wielu fanach rocka nadal budzą wielki sentyment. Płyta ma ujrzeć światło dzienne 15 lipca 2016 roku.

W listopadzie 2015 roku Good Charlotte zaprezentowali pierwszy singiel z materiału z satyrycznym klipem - Makeshift Love. To nie był pojedynczy strzał, ale oficjalna zapowiedź powrotu zespołu do studia i na scenę. Sprawdźcie video na EskaROCK.pl.


 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • Miley Cyrus wykonała hit Pearl Jamu. Zobaczcie specjalne nagranie

  2020-10-23
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka wykonała kultowy numer grupy Pearl Jam.
 • Bill Ward nienawidzi brzmienia perkusji w kultowym numerze Black Sabbath! Dlaczego?

  2020-10-22
  Black Sabbath mają na swoim koncie numeru, które dziś uznawane są prawdziwe klasyki, które powinien znać każdy fan rocka i metalu. Okazuje się, że Bill Ward nienawidzi brzmienia bębnów w jednym z najbardziej kultowych numerów grupy.
 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz