09.03.2013 (06:00)

Gitarzysta Kasabian przechodzi do Beady Eye [VIDEO]Zamiast Kasabian - zespół Liama Gallahera. Gitarzysta Kasabian, Jay Mehler, rozstaje się z kolegami i zaczyna muzyczą karierę w grupie Beady Eye. 

Jay Mehler dołączył do Kasabian w 2006 roku, kiedy grupę opuścił Chris Karloff. Oficjalnie Mehler był głównie muzykiem koncertowym Kasabian.

Teraz Mehler zmienia barwy i dołącza do zespołu byłego wokalisty Oasis, czyli formacji Beady Eye. Zastąpi tam koncertowego gitarzystę, Jeffa Wootona.

"Jay jest jak nasz brat i wszystko jest między nami w porządku. 6 lat, które razem spędziliśmy -to świetny czas. Jay robi krok naprzód i na pewno pokaże co potrafi w Beady Eye" - napisał na facebookowym profilu Kasabian lider grupy, Sergio Pizzorno

Zespół Beady Eye przygotowuje właśnie nowy album. Producentem krążka jest Dave Sitek. 
 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz