Dominik Pajewski

10.09.2020 (14:11)

Gienek Loska nie żyje! Artysta odszedł w wieku 45 latGienek Loska nie żyje! Tragiczne informacje zostały podane do opinii publicznej 10 września 2020. Co się stało?

Gienek Loska nie żyje! Smutna informacja została podana do opinii publicznej 10 września 2020 roku. Laureat pierwszej edycji polskiego X-Factora odszedł wieczorem 9 września.

Gienek Loska nie żyje. Artysta miał 45 lat

Jak poinformowało białoruskie radio Euroradio, Gienek Loska odszedł wieczorem 9 września 2020. Dwa lata temu, Loska miał wylew, po którym zapadł w śpiączkę, po czym do opinii publicznej trafiały szczątkowe informacje. Jak poinformowały najbliższe osoby, muzyk odszedł na Białorusi.

Informacje o śmierci Gienka Loski, potwierdził także muzyk Gienek Loska Band Marcin Młynarczyk. Artysta miał 45 lat.

Gienek Loska dał się poznać szerszemu gronu odbiorców po zwycięstwie pierwszej polskiej edycji programu X-Factor w 2011 roku.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz