Anna Dziełak

11.09.2019 (15:20)

Ghost z trasą The Ultimate Tour Named Death w Polsce! Słuchaj ESKI Rock i zdobądź podwójne zaproszenie na kocnert!Latem tego roku Metallica będzie występowała w 26 miejscach w Europie z Ghost w charakterze gościa specjalnego. Po „WorldWired Tour” oraz 32 koncertach w Ameryce Północnej, Ghost powróci do Europy z headlinerską trasą „Ultimate Tour Named Death”. W jej ramach zawita również do Polski!

 „The Ultimate Tour Named Death” rozpocznie się 16 listopada w Motorpoint Arena w Nottingham, a następnie przez pięć tygodni Ghost będzie podróżować po Europie, by zakończyć tournée 19 grudnia w Tuluzie. Polski koncert odbędzie się 30 listopada w Spodku w Katowicach. W charakterze supportu na całej trasie pojawią się All Them Witches oraz Tribulation. 
 
Bilety w cenie od 100 zł w sprzedaży od 12 lipca (piątek) od godz. 11:00 na LiveNation.pl. Od 23.09 - 27.09 będziecie mogli zdobyć zaproszenia na koncert na naszej antenie! Słuchajcie uważnie ESKI Rock! 

Zobacz też: Łąki Łan koncerty 2019 - bilety, daty, miejsca. Trasa promująca nową płytę!

Ghost - europejska trasa. Harmonogram 

Europejska trasa Ghost to kolejna odsłona promocji świetnie przyjętego przez krytykę i słuchaczy albumu „Prequelle”. Krążek trafił do top 10 w 15 krajach, otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii “Najlepszy album rockowy” oraz do szwedzkich Grammis w kategorii “Najlepszy album hard rockowy/metalowy”. Płyta trafiła także na szczyt podsumowań rocznych w takich magazynach jak „Kerrang!”, „Revolver” i „Metal Hammer”. Pełna rozpiska europejskiej trasy Ghost prezentuje się następująco:
 
Listopad
16 ENG, Nottingham Motorpoint Arena
17 WAL, Cardiff Motorpoint Arena
18 SCO, Glasgow SSe Hydro
20 IRE, Dublin 3Arena
22 ENG, Wembley SSE Arena
23 ENG, Leeds Arena
30 POL, Katowice Spodek
 
Grudzień
 1 CZE, Prague Universum
 3 HUN, Budapest BSA
 5 ITA, Mantova PalaBam
 6 SWI, Zurich Halle 622
 8 SPA, Barcelona St. Jordi
10 POR, Lisbon Sala Tejo
11 SPA, Madrid Vistalegre
13 FRA, Strasbourg Zenith
17 LUX, Luxembourg Rockhal
18 FRA, Nantes Zenith
19 FRA, Toulouse Zenith


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz