Dominik Pajewski

04.03.2020 (10:03)

Genesis ogłosiło reaktywację! Zespół zagra pierwszą trasę koncertową po 13 latachGenesis ogłosili reaktywację! Legendarny zespół wraca na scenę po 13 latach od ostatniego koncertu. Poznaliśmy szczegóły wielkiego powrotu grupy.

Tony Banks, Phil Collins i Mike Rutherford potwierdzili powrót zespołu Genesis! Grupa ogłosiła reaktywację w w programie BBC Radio 2 w środę (4.03). Poznaliśmy również szczegóły trasy koncertowej.

OZZY OSBOURNE MYŚLAŁ, ŻE METALLICA SIĘ Z NIEGO NAŚMIEWA


Genesis ogłosiło reaktywację! Zespół zagra pierwszą trasę koncertową po 13 latach

Genesis, rozpoczną trasę koncertową w Dublinie 16 listopada, a do słynnego trio dołączy 18-letni syn Collinsa, Nicholas. Chłopak zagra na perkusji, z kolei Daryl Stuermer zagra na basie i gitarze. Niestety, fani raczej nie będą w pełni zadowoleni, ponieważ do zespołu nie powróci Peter Gabriel, który opuścił szeregi zespołu w 1975 roku. Więcej szczegółów koncertów z pewnością poznamy wkrótce.
 

KONIEC LISTOPADA - ,,MOLOCH". NOWE WYDAWNICTWO ZESPOŁU


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz