Anita Karpińska

24.04.2014 (09:53)

Fryderyki 2014: Lista najczęściej nagradzanych artystów rockowych wsród laureatów Fryderyków [VIDEO]Fryderyki 2014 zostaną rozdane już 24 kwietnia. Sprawdźcie, kto spośród dotychczasowych laureatów rockowych zdobył najwięcej Fryderyków.

Gala Fryderyki 2014 już 24 kwietnia. Rekordzistą nominacji jest Dawid Podsiadło, ale czy zostanie laureatem dowiemy się w czwartek. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować listę najczęściej nagradzanych Fryderykami artystów rockowych.

Myslovitz - laureaci 7 Fryderyków;
Coma - laureaci 7 Fryderyków;
Raz Dwa Trzy & Adam Nowak - laureaci 8 Fryderyków;
Titus - Acid Drinkers - laureaci 9 Fryderyków;
Grzegorz Ciechowski i Republika - laureaci 11 Fryderyków;
Katarzyna Nosowska i Hey - laureaci 31 Fryderyków.

>>> Rozkład jazdy na majówkę, czyli lista rockowych koncertów w długi weekend w Polsce

Raz Dwa Trzy - Oczy Tej Małej:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz