Dominik Pajewski

05.09.2019 (14:31)

Freddie Mercury otrzyma swoją ulicę w Warszawie! Wiadomo gdzie powstanieFreddie Mercury to z pewnością postać, która dla wielu osób jest bardzo ważna. Okazuje się, że wyjątkowość wokalisty została także dostrzeżona przez Zespół Nazewnictwa Miejskiego w Warszawie, który bliski jest tego, by ulica Freddiego Mercury'ego pojawiła się na mapie stolicy.

Freddie Mercury to z pewnością ważna dla wielu osób postać w historii muzyki. Artysta, nie tylko przewodził zespołowi Queen, ale również wydawał swoje solowe płyty i był ikoną za życia. Wiele razy podchodzono do tematu ulicy lub alejki nazwanej na cześć artysty, jednak długo nic z tego nie wychodziło. W końcu mamy wstępną decyzję, która z pewnością ucieszy wiele osób.
 

GUNS N' ROSES POWRACAJĄ Z NOWĄ MUZYKĄ I TO W SPECJALNYM DLA NICH FILMIE


Freddie Mercury otrzyma własną ulicę w Warszawie? Gdzie się pojawi?

W rocznice 73. urodzin wokalisty, Zespół Nazewnictwa Miejskiego wyraził zgodę i pokazał wstępną lokalizację. Prawdopodobnie, ulica pojawi się w okolicach parku Agrykola i Łazienek Królewskich, między ambasadami Wielkiej Brytanii i Hiszpanii. Kiedy poznamy ostateczną decyzję? Wszystko muszą zaakceptować radni dzielnicy Śródmieście i radni miasta Warszawa, a to może jeszcze potrwać.

FILM WOKALISTY LIMP BIZKIT Z JOHNEM TRAVOLTĄ OKAZAŁ SIĘ KATASTROFALNĄ KLAPĄ FINANSOWĄ

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz