Dominik Pajewski

21.11.2019 (13:13)

Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp BizkitO Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.

Limp Bizkit jest zespołem, który w latach 90-tych mocno namieszał, jednak ich kariera z roku na rok szła w stronę lekkiego zażenowania. Finalnie, zespół jest trochę wyśmiewany i wskazywany jako postaci, które mocno popsuły muzykę rockową. Co ciekawe, do całej sytuacji Fred Durst ma mocny dystans, co pokazuje nowa reklama z jego udziałem.

JELONEK I PIOTR FRONCZEWSKI W 'SZYBKIEJ SERII, SZYBKICH PYTAŃ' [WYWIAD]Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

Reklama jest bardzo prosta i nie chcemy wam jej spoilerować, także zobaczcie sami, jak wyśmiano Limp Bizkit i co tam robi Fred Durst:CZY JOKER 2 W OGÓLE POWSTANIE? CO WIEMY O EWENTUALNEJ KONTYNUACJI WIELKIEGO HITU?

Jak widać, można śmiać się z siebie i posiadać gigantyczny dystans do swojej twórczości. Szacunek do Freda za fajne podejście do sprawy.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • Metallica - Sen o Warszawie. Zespół opublikował oficjalne nagranie z koncertu w Polsce [WIDEO]

  2019-12-10
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Meek, Oh Why? - Zachód: trzeci album artysty już w sprzedaży

  2019-12-09
  "Zachód" to trzeci, a zarazem najbardziej przełomowy album projektu "Meek, Oh Why?".
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-09
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Orange Warsaw Festival 2020 - LINE-UP, BILETY

  2019-12-09
  Orange Warsaw Festival 2020 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. Sprawdźcie, kto wystąpi w Warszawie podczas festiwalu, który co roku ma rekordową frekwencję.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz