27.06.2013 (21:30)

Franz Ferdinand "Love Illumination" - nowy singiel! [2013, AUDIO, VIDEO]"Love Illumination" - to najnowszy singiel grupy Franz Ferdinand. Kawałek zapowiada album "Right Thoughts, Right Words, Right Action", który ukaże się pod koniec sierpnia.

Nowy album grupy Franz Ferdinand, "Right Thoughts, Right Words, Right Action" ukaże się 26 sierpnia 2013 roku. Będzie to czwarty studyjny krążek w dyskografii zespołu, a zarazem pierwszy album szkockiej formacji od wydanej w 2009 roku płyty "Tonight". Najnowsze dzieło Franz Ferdinand powstało w ubiegłym roku w studiach w Szkocji, Londynie, a także w Sztokholmie i Oslo. 

"Intelekt kontra dusza, zagrane przez jakiś durny zespół" - tak zapowiada piosenki z nowej płyty wokalista Alex Kapranos. Pierwszym singlem z tego albumu w Europie jest kawałek "Love Ilumination". W Stanach krążek będzie promować piosenka "Right Action".

Grupę Franz Ferdinand tworzą: Alex Kapranos, Nick McCarthy, Bob Hardy i Paul Thomson.

Tracklista Franz Ferdinand "Right Thoughts, Right Words, Right Action":
 
01. Right Action
02. Evil Eye
03. Love Illumination
04. Stand On The Horizon
05. Fresh Strawberries
06. Bullet
07. Treason! Animals.
08. The Universe Expanded
09. Brief Encounters
10. Goodbye Lovers & Friends


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz