27.05.2012 (12:00)

Fortuna na gadżetyGrupa Coldplay przyznaje, że wydaje fortunę na gadżety rozdawane fanom podczas ostatniej trasy koncertowej. Wokalista Chris Martin mówi, że największym wydatkiem jest kupno specjalnych, świecących opasek na ręce.

Oprócz tego, że Coldplay, jak podczas każdej trasy koncertowej, mają na scenie specjalne dekoracje i przystrojony sprzęt, rozdają fanom świecące opaski na ręce. Chris Martin zdradził dziennikowi The Sun, że grupa wydała już fortunę na te gadżety. Po podliczeniu kosztów, muzycy szukają sposobu na to, aby dalej rozdawać fanom prezenty, ale nie "spłukać się" przy okazji. Opaski są dość cennym gadżetem, ponieważ świecą w różnych kolorach, a grupa przyzwyczaiła się już do efektu, jaki dają podczas występów. Chris Martin przyznaje, że wraz z kolegami rozważali nawet zbieranie opasek z powrotem, ale odradzili im to prawnicy, ponieważ wszystko trzeba by dezynfekować. "Prawnicy powiedzieli, że ktoś może nas pozwać, a byliśmy pozwani już kilka razy i nie uśmiecha nam się to"- mówi wokalista. "To taka ekstrawagancja, ale ten gadżet świetnie wygląda, kiedy masz przed sobą 15 tysięcy, 40 tysięcy albo nie ważne ile osób, w każdym razie każdy ma na sobie światełka"- dodaje Chris Martin.

 
 
 

 
 
 
 

O tym mówimy:

Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia!

   Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia 2012
      

Apokaliptyczna miłość od Slasha

   Apokaliptyczna miłość od Slasha
      

Tenacious D, zobacz nowy klip

   Tenacious D, zobacz nowy klip
         

30 Seconds To Mars, nowy album!

   30 Seconds To Mars, szczegóły nowej płyty!

 

 

Awantura o rekord Jacka White'a

   Awantura o rekord

 

 

Luxtorpeda najlepsza w Polsce

   Luxtorpeda najlepsza w Polsce

 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz