27.05.2012 (12:00)

Fortuna na gadżetyGrupa Coldplay przyznaje, że wydaje fortunę na gadżety rozdawane fanom podczas ostatniej trasy koncertowej. Wokalista Chris Martin mówi, że największym wydatkiem jest kupno specjalnych, świecących opasek na ręce.

Oprócz tego, że Coldplay, jak podczas każdej trasy koncertowej, mają na scenie specjalne dekoracje i przystrojony sprzęt, rozdają fanom świecące opaski na ręce. Chris Martin zdradził dziennikowi The Sun, że grupa wydała już fortunę na te gadżety. Po podliczeniu kosztów, muzycy szukają sposobu na to, aby dalej rozdawać fanom prezenty, ale nie "spłukać się" przy okazji. Opaski są dość cennym gadżetem, ponieważ świecą w różnych kolorach, a grupa przyzwyczaiła się już do efektu, jaki dają podczas występów. Chris Martin przyznaje, że wraz z kolegami rozważali nawet zbieranie opasek z powrotem, ale odradzili im to prawnicy, ponieważ wszystko trzeba by dezynfekować. "Prawnicy powiedzieli, że ktoś może nas pozwać, a byliśmy pozwani już kilka razy i nie uśmiecha nam się to"- mówi wokalista. "To taka ekstrawagancja, ale ten gadżet świetnie wygląda, kiedy masz przed sobą 15 tysięcy, 40 tysięcy albo nie ważne ile osób, w każdym razie każdy ma na sobie światełka"- dodaje Chris Martin.

 
 
 

 
 
 
 

O tym mówimy:

Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia!

   Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia 2012
      

Apokaliptyczna miłość od Slasha

   Apokaliptyczna miłość od Slasha
      

Tenacious D, zobacz nowy klip

   Tenacious D, zobacz nowy klip
         

30 Seconds To Mars, nowy album!

   30 Seconds To Mars, szczegóły nowej płyty!

 

 

Awantura o rekord Jacka White'a

   Awantura o rekord

 

 

Luxtorpeda najlepsza w Polsce

   Luxtorpeda najlepsza w Polsce

 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz