27.05.2012 (12:00)

Fortuna na gadżetyGrupa Coldplay przyznaje, że wydaje fortunę na gadżety rozdawane fanom podczas ostatniej trasy koncertowej. Wokalista Chris Martin mówi, że największym wydatkiem jest kupno specjalnych, świecących opasek na ręce.

Oprócz tego, że Coldplay, jak podczas każdej trasy koncertowej, mają na scenie specjalne dekoracje i przystrojony sprzęt, rozdają fanom świecące opaski na ręce. Chris Martin zdradził dziennikowi The Sun, że grupa wydała już fortunę na te gadżety. Po podliczeniu kosztów, muzycy szukają sposobu na to, aby dalej rozdawać fanom prezenty, ale nie "spłukać się" przy okazji. Opaski są dość cennym gadżetem, ponieważ świecą w różnych kolorach, a grupa przyzwyczaiła się już do efektu, jaki dają podczas występów. Chris Martin przyznaje, że wraz z kolegami rozważali nawet zbieranie opasek z powrotem, ale odradzili im to prawnicy, ponieważ wszystko trzeba by dezynfekować. "Prawnicy powiedzieli, że ktoś może nas pozwać, a byliśmy pozwani już kilka razy i nie uśmiecha nam się to"- mówi wokalista. "To taka ekstrawagancja, ale ten gadżet świetnie wygląda, kiedy masz przed sobą 15 tysięcy, 40 tysięcy albo nie ważne ile osób, w każdym razie każdy ma na sobie światełka"- dodaje Chris Martin.

 
 
 

 
 
 
 

O tym mówimy:

Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia!

   Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia 2012
      

Apokaliptyczna miłość od Slasha

   Apokaliptyczna miłość od Slasha
      

Tenacious D, zobacz nowy klip

   Tenacious D, zobacz nowy klip
         

30 Seconds To Mars, nowy album!

   30 Seconds To Mars, szczegóły nowej płyty!

 

 

Awantura o rekord Jacka White'a

   Awantura o rekord

 

 

Luxtorpeda najlepsza w Polsce

   Luxtorpeda najlepsza w Polsce

 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica udostępniła koncert, którego setlistę wybierali fani [WIDEO]

  2020-05-26
  Metallica przyzwyczaiła fanów do tego, że w każdy poniedziałek pojawia się nowe nagranie z koncertu. Tym razem grupa nie sięgnęła aż tak bardzo w przeszłość i do sieci trafił występ z 2014 roku, gdy to fani wybierali setlistę zespołu.
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-26
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Dzień Matki 2020 życzenia - śmieszne wierszyki i SMS dla mamy na EskaROCK.pl

  2020-05-25
  Życzenia z okazji Dnia Matki 2020 w formie krótkich wierszyków na SMS i laurkę dla mamy. Sprawdźcie propozycje życzeń z okazji tego szczególnego święta!
 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz