27.05.2012 (12:00)

Fortuna na gadżetyGrupa Coldplay przyznaje, że wydaje fortunę na gadżety rozdawane fanom podczas ostatniej trasy koncertowej. Wokalista Chris Martin mówi, że największym wydatkiem jest kupno specjalnych, świecących opasek na ręce.

Oprócz tego, że Coldplay, jak podczas każdej trasy koncertowej, mają na scenie specjalne dekoracje i przystrojony sprzęt, rozdają fanom świecące opaski na ręce. Chris Martin zdradził dziennikowi The Sun, że grupa wydała już fortunę na te gadżety. Po podliczeniu kosztów, muzycy szukają sposobu na to, aby dalej rozdawać fanom prezenty, ale nie "spłukać się" przy okazji. Opaski są dość cennym gadżetem, ponieważ świecą w różnych kolorach, a grupa przyzwyczaiła się już do efektu, jaki dają podczas występów. Chris Martin przyznaje, że wraz z kolegami rozważali nawet zbieranie opasek z powrotem, ale odradzili im to prawnicy, ponieważ wszystko trzeba by dezynfekować. "Prawnicy powiedzieli, że ktoś może nas pozwać, a byliśmy pozwani już kilka razy i nie uśmiecha nam się to"- mówi wokalista. "To taka ekstrawagancja, ale ten gadżet świetnie wygląda, kiedy masz przed sobą 15 tysięcy, 40 tysięcy albo nie ważne ile osób, w każdym razie każdy ma na sobie światełka"- dodaje Chris Martin.

 
 
 

 
 
 
 

O tym mówimy:

Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia!

   Limp Bizkit zaprasza na Ursynalia 2012
      

Apokaliptyczna miłość od Slasha

   Apokaliptyczna miłość od Slasha
      

Tenacious D, zobacz nowy klip

   Tenacious D, zobacz nowy klip
         

30 Seconds To Mars, nowy album!

   30 Seconds To Mars, szczegóły nowej płyty!

 

 

Awantura o rekord Jacka White'a

   Awantura o rekord

 

 

Luxtorpeda najlepsza w Polsce

   Luxtorpeda najlepsza w Polsce

 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz