Dominik Pajewski

25.03.2020 (10:03)

Foo Fighters byli nawiedzani przez duchy. Podobno słychać to na nowej płycieNowa płyta Foo Fighters jest bardzo wyczekiwana przez fanów, którzy już dosłownie nie mogą się doczekać nowej muzyki od zespołu. Grupa świętuje też w 2020 roku 25-lecie działalności, jednak jak mówi Dave Grohl, podczas nagrań wszyscy odczuwali niepokój. Wszystko miało być związane z nadprzyrodzonymi mocami.

2020 rok to wyjątkowa data dla zespołu Foo Fighters, który świętuje 25-lecie działalności. Również w tym roku, zespół planuje wydanie nowego krążka, który jest mocno wyczekiwany przez fanów zespołu. Jak się okazuje, podczas tworzenia, w studiu działy się dosyć dziwne rzeczy.

ZAKK WYLDE UPAMIĘTNIŁ RANDY'EGO RHOADSA W ŚWIETNY SPOSÓB [WIDEO]Foo Fighters byli nawiedzani przez duchy. Podobno słychać to na nowej płycie

W wywiadzie dla ,,Mojo'', Dave Grohl przyznał, że podczas nagrywania albumu, dochodziło do niewyjaśnionych zjawisk. Grupa nagrywa a w domu z lat 40-tych i jak mówi wokalista:
 
Kiedy weszliśmy do domu w Encino, czułem, że coś jest nie tak. Zaczęliśmy pracować, ale po jakimś czasie zaczęły się dziać dziwne rzeczy. (...) Gdy wracaliśmy do studia, to gitary były rozstrojone, zmieniały się ustawienia w programach oraz rzeczy na tablicy. Znikały nagrane już numery.

To jednak nie koniec, ponieważ zespół zainstalował kamerę, by zobaczyć czy to przypadkiem nie są czyjeś głupie żarty. To co zobaczono na nagraniu było bardzo dziwne. Jak powiedział Grohl:

Z początku nic się nie działo, ale w pewnym momencie zobaczyliśmy rzeczy, których nie mogliśmy wytłumaczyć w żaden sposób (...) Poznaliśmy historię tego domu, ale podpisałem umowę z właścicielem, że jej nie ujawnimy ponieważ on chce ten dom sprzedać.

Czy nadprzyrodzone moce usłyszymy też na nowym albumie zespołu? Wychodzi na to, że jest dużo prawdopodobieństwo.
 

BASISTA SOAD BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA: TO TYLKO PRZEZIĘBIENIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Koronawirus w Polsce - ogłoszono nowe obostrzenia na specjalnej konferencji. Co z maturami?

  2020-04-09
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 9 kwietnia 2020, ogłoszono nowe obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Co dalej z maturami i egzaminami ósmoklasistów?
 • Daria Zawiałow zagra koncert z domu! Kiedy będzie można obejrzeć specjalny występ?

  2020-04-09
  Nie tylko fani tęsknią za aktywnością koncertową Darii Zawiałow. Artystka tęskni za graniem na żywo i nie może żyć bez koncertów, dlatego wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanów i zaprasza na wyjątkowy koncert prosto z domu!
 • Wielkanoc 2020 - życzenia. Co wysłać smsem do najbliższych?

  2020-04-09
  Życzenia wielkanocne 2020. Krótkie teksty SMS oraz krótkie życzenia wielkanocne. Sprawdźcie, co najlepiej wysłać przyjaciołom i rodzinie w święta.
 • Wiedźmin jak Strażnicy Galaktyki! Zobaczcie fanowską przeróbkę serialu

  2020-04-09
  Wiedźmin Netfilca stał się ogromnym hitem i tylko kwestią czasu było, kiedy pojawią się przeróbki różnych scen. Pewien fan wpadł na to, że można połączyć Wiedźmina z motywem ze ,,Strażników Galaktyki''.
 • Postaci z Disneya, jako bohaterowie horrorów. Świetne przeróbki pojawiły się w sieci

  2020-04-09
  Postaci Disneya nigdy nie kojarzyły się wam z czymś strasznym i przerażającym? Po zobaczeniu tych specjalnych grafik, przekonacie się, że postaci z waszego dzieciństwa, potrafią być przerażające.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz