Dominik Pajewski

02.12.2019 (15:23)

Flea opowiedział, jak poznał Anthony'ego KiediesaHistorie zespołów naszpikowane sa ciekawymi anegdotami, które często powtarzane są w wywiadach i różnych publikacjach. Flea postanowił zdradzić, jak poznał Anthony'ego Kiediesa.

Każdy duży zespół ma pełno anegdot i historii, które mogłyby często posłużyć za osobny materiał na książkę lub film. Flea postanowił opowiedzieć, jak doszło do jego spotkania z Antonym Kiediesem. A warto przypomnieć, że muzycy poznali się jeszcze jako nastolatkowie.

SLAYER OFICJALNIE ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ. TOM ARAYA POŻEGNAŁ SIĘ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB [WIDEO]


Flea opowiedział, jak poznał Anthony'ego Kiediesa

Flea odpowiedział na jedno z pytań fanów, które dotyczyło historii znajomości muzyków:

Powaliłem tego dzieciaka na ziemię i go trzymałem, kiedy podszedł Anthony i powiedział: „Zostaw go!”. To były lata 70., wszyscy mieli długie włosy i nosili naszyjniki z muszelek, a Anthony był krótko przystrzyżony i umięśniony.

Pomyślałem: „Kim jest ten koleś?”. Kiedy tylko na niego spojrzałem wiedziałem, że zaprzyjaźnię się z tym gościem na całe życie. Po prostu to wiedziałem. Nie rozumiałem, dlaczego. Może to jakaś energia, a może to przeznaczenie.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz