Dominik Pajewski

02.12.2019 (15:23)

Flea opowiedział, jak poznał Anthony'ego KiediesaHistorie zespołów naszpikowane sa ciekawymi anegdotami, które często powtarzane są w wywiadach i różnych publikacjach. Flea postanowił zdradzić, jak poznał Anthony'ego Kiediesa.

Każdy duży zespół ma pełno anegdot i historii, które mogłyby często posłużyć za osobny materiał na książkę lub film. Flea postanowił opowiedzieć, jak doszło do jego spotkania z Antonym Kiediesem. A warto przypomnieć, że muzycy poznali się jeszcze jako nastolatkowie.

SLAYER OFICJALNIE ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ. TOM ARAYA POŻEGNAŁ SIĘ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB [WIDEO]


Flea opowiedział, jak poznał Anthony'ego Kiediesa

Flea odpowiedział na jedno z pytań fanów, które dotyczyło historii znajomości muzyków:

Powaliłem tego dzieciaka na ziemię i go trzymałem, kiedy podszedł Anthony i powiedział: „Zostaw go!”. To były lata 70., wszyscy mieli długie włosy i nosili naszyjniki z muszelek, a Anthony był krótko przystrzyżony i umięśniony.

Pomyślałem: „Kim jest ten koleś?”. Kiedy tylko na niego spojrzałem wiedziałem, że zaprzyjaźnię się z tym gościem na całe życie. Po prostu to wiedziałem. Nie rozumiałem, dlaczego. Może to jakaś energia, a może to przeznaczenie.

17-LATEK ZAGRAŁ NA KONCERCIE Z THE KILLERS! NASTOLATKA DOCENILI FANI NA CAŁYM ŚWIECIE
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz