Daniel Wardziński

06.10.2016 (11:38)

Flaming Lips nazwali płytę po polsku... I zrobili błąd!Flaming Lips nazwali swój nowy album po polsku! Niestety, popełnili poważny błąd językowy. Zespół, który ostatnio coverował Beatlesów i grał z Miley Cyrus, teraz szykuje nam polski akcent.
 

Flaming Lips nadali nowej płycie polski tytuł? Wiele na to wskazuje, bo grupa wraz z zapowiedziami w społecznościówkach zamieszcza hashtag po polsku. Ale po polsku to też trzeba umieć! Flaming Lips, których gitarzysta legitymuje się swojskim nazwiskiem Steven Drozd postanowili zrobić ukłon w stronę swoich polskich inspiracji. Niestety wygląda na to, że w trakcie ukłonu troszkę się potknęli i wyszło nieco krzywo.

Flaming Lips - polski tytuł płyty z błędem językowym

Niby-polski tytuł nowego albumu prawdopodobnie będzie brzmiał Oczy Mlody, co zdaniem autorów oznacza coś na kształt: młodość w oczach albo oczy młodych. Jak widzicie, wyszło troszkę nie tak jak powinno, a hashtag już się przyjął, niewykluczone, że i projekt okładki zaczyna się kształtować, bo autorzy sugerują, że premiera tuż-tuż. Postanowiliśmy napisać do zespołu i uprzedzić ich, że coś poszło nie tak, ale jak dotąd nie dostaliśmy odpowiedzi.

Oczy Mlody - nowy album Flaming Lips na lekcjach... jogi?

Jakby mało było nietypowych pomysłów... W ostatnim czasie zespół najpierw zrobił cały album z coverami The Beatles, a potem nagrali płytę... z Miley Cyrus z którą występowali jako Miley Cyrus & Her Dead Petz. Teraz przyszedł czas na 'polski album', który na dodatek zadebiutuje... na lekcjach jogi. Zgadza się, oczy Was nie mylą. Wayne Coyne napisał, że jeden z klubów jogi w trakcie październikowych zajęć będzie puszczał nowe kawałki Flaming Lips jako podkład. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhub za to, że nie ma napisów w filmach

  2020-01-20
  Jeżeli ktoś mówił mu, że ogląda filmy porno dla fabuły i mu nie wierzyliście, to ten przypadek zweryfikuje wasze podejście. Niesłyszący mężczyzna pozwał Pornhuba o to, że w filmach nie ma napisów dla niesłyszących.
 • Jak Josh Klinghoffer ocenia odejście z Red Hot Chili Peppers? Czy wszystko odbyło się w zgodzie?

  2020-01-20
  Zmiany w składzie Red Hot Chili Peppers były zaskoczeniem dla wszystkich, jednak wiele osób też się ucieszyło z faktu, że do składu wraca John Frusciante. Jak na to wszystko zareagował Josh Klinghoffe?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz