Daniel Wardziński

17.06.2015 (15:51)

Five Finger Death Punch - Got Your Six - tracklista, data premiery, szczegóły nowej płyty 5FDP [VIDEO]Nowa płyta Five Finger Death Punch coraz bliżej! Mamy już oficjalną datę premiery, okładkę oraz tracklistę. Sprawdźcie wszystkie szczegóły Got Your Six na EskaROCK.pl. Kiedy premiera?

Kiedy nowa płyta Five Finger Death Punch pytają fani na całym Świecie. Coraz bliżej! Mamy najnowsze informacje o Got Your Six - dokładną datę premiery, oficjalną okładkę płyty, singiel oraz tracklistę materiału. Co wiemy już teraz o Got Your Six Five Finger Death Punch? Sprawdźcie sami - najnowsze doniesienia z obozu zespołu, który już niebawem zaprezentuje nam swoją nową płytę na EskaROCK.pl.

>>> Brazylia - Kolumbia - transmisja TV. O której? Na jakim programie? Sprawdźcie <<<
 
Oficjalna premiera Got Your Six wyznaczona została na 28 sierpnia. Oficjalną okładkę możecie podziwiać w ilustracji artykułu (jak Wam się podoba?). Pod spodem pełna tracklista - zarówno wersji podstawowej albumu jak i wersji Deluxe na której znajdziecie więcej nowego materiału.

>>> Matura 2015 - wyniki. Jak sprawdzić swój wynik w internecie? Sprawdźcie <<<

TRACKLISTA:

1. “Got Your Six”
2. “Jekyll and Hyde”
3. “Wash It All Away”
4. “Ain’t My Last Dance”
5. “My Nemesis”
6. “No Sudden Movement”
7. “Question Everything”
8. “Hell To Pay”
9. “Digging My Own Grave”
10. “Meet My Maker”
11. “Boots and Blood”

Dodatkowe kawałki wersji DELUXE

“You’re Not My Kind”
“This Is Not My War”
“I Apologize”


Zespół udostępnił też singiel Jekyll & Hyde. Możecie go sprawdzić TUTAJ.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz