Daniel Wardziński

17.06.2015 (15:51)

Five Finger Death Punch - Got Your Six - tracklista, data premiery, szczegóły nowej płyty 5FDP [VIDEO]Nowa płyta Five Finger Death Punch coraz bliżej! Mamy już oficjalną datę premiery, okładkę oraz tracklistę. Sprawdźcie wszystkie szczegóły Got Your Six na EskaROCK.pl. Kiedy premiera?

Kiedy nowa płyta Five Finger Death Punch pytają fani na całym Świecie. Coraz bliżej! Mamy najnowsze informacje o Got Your Six - dokładną datę premiery, oficjalną okładkę płyty, singiel oraz tracklistę materiału. Co wiemy już teraz o Got Your Six Five Finger Death Punch? Sprawdźcie sami - najnowsze doniesienia z obozu zespołu, który już niebawem zaprezentuje nam swoją nową płytę na EskaROCK.pl.

>>> Brazylia - Kolumbia - transmisja TV. O której? Na jakim programie? Sprawdźcie <<<
 
Oficjalna premiera Got Your Six wyznaczona została na 28 sierpnia. Oficjalną okładkę możecie podziwiać w ilustracji artykułu (jak Wam się podoba?). Pod spodem pełna tracklista - zarówno wersji podstawowej albumu jak i wersji Deluxe na której znajdziecie więcej nowego materiału.

>>> Matura 2015 - wyniki. Jak sprawdzić swój wynik w internecie? Sprawdźcie <<<

TRACKLISTA:

1. “Got Your Six”
2. “Jekyll and Hyde”
3. “Wash It All Away”
4. “Ain’t My Last Dance”
5. “My Nemesis”
6. “No Sudden Movement”
7. “Question Everything”
8. “Hell To Pay”
9. “Digging My Own Grave”
10. “Meet My Maker”
11. “Boots and Blood”

Dodatkowe kawałki wersji DELUXE

“You’re Not My Kind”
“This Is Not My War”
“I Apologize”


Zespół udostępnił też singiel Jekyll & Hyde. Możecie go sprawdzić TUTAJ.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz