Michał Ciemniewski

06.03.2019 (20:42)

Filmowy Freddie Mercury ma brata bliźniaka! Zobacz, jak wygląda [FOTO]Rami Malek wcielił się w Freddiego Mercury w filmie Bohemian Rhapsody. Za tę rolę otrzymał Oscara w kategorii najlepszego aktora pierwszoplanowego 2019 roku. Statuetka w pełni zasłużona! Wiele osób twierdzi jednak, że do wokalisty Queen bardziej podobny jest... brat bliźniak Ramiego! Na EskaROCK.pl zobaczycie, jak wygląda Sami Malek.

Filmowy Freddie Mercury ma brata bliźniaka! Jeśli jeszcze nie znaliście tego faktu z życia Ramiego Malka, to już znacie. Aktor otrzymał w 2019 Oscara za znakomitą kreację wokalisty Queen. Po tym sukcesie świat oszalał na punkcie aktora. Nic więc dziwnego, że sporo mówi się też o bracie aktora -Samim Malku. W komentarzach pod zdjęciami na Instagramie niektórzy internauci kuszą się o stwierdzenie, że jego wygląd bardziej pasowałby do aparycji Freddiego.Aleja Freddiego Mercury'ego pojawi się w Warszawie? Tego chcą fani Queen


Kim jest Sami Malek? To młodszy o 4 minuty bliźniak Ramiego. Obaj pojawili się na gali rozdania Oscarów. Po tym wydarzeniu do sieci trafiło dużo zdjęć przedstawiające rodzeństwo. Niektóre komentarze na Instagramie mówią o tym, że Sami nieco bardziej przypomina Freddiego. Chyba jednak nie potrafiłby dobrze zagrać legendarnego wokalisty. Sami jest bowiem nauczycielem.

Queen przygotowują kolejny film! Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Bracia uczyli się w jednej szkole, ale później każdy z nich wybrał własną dziedzinę. Sami zainteresował się badaniami nad kulturą i literaturą amerykańską. Rami poświęcił się zaś aktorstwu. Jedna z anegdot dotyczących jego zawodu opowiada o tym, jak na zajęciach teatralnych musiał grać własnego brata.Zobaczcie, jak wygląda brat bliźniak filmowego Freddiego Mercury.


 
 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz