Dominik Pajewski

04.12.2017 (12:39)

Film o Queen wstrzymany. Co dalej z produkcją?Film o Queen to pozycja obowiązkowa i to nie tylko dla fanów rocka. Niestety, nad produkcją zawisły ostatnio czarne chmury, sprawdźcie co dalej z filmem.

Film o Queen: na ten obraz czekało wielu fanów legendarnego rockowego zespołu i prawdę mówiąc, wielu zaczynało już wątpić w jego powstanie. W końcu potwierdzono start produkcji, poznaliśmy obsadę i padł pierwszy klaps. 

Nirvana: nieznane nagranie trafiło do sieci [VIDEO]

Niestety, nie ma tak łatwo i kolejny raz czarne chmury pojawiły się nad filmem. Jak podało 'Hollywood Reporter' przyczyną jest reżyser Bryana Singera, który nie pojawił się na planie zdjęciowym po przerwie z okazji świąt dziękczynienia, a do tego jego konto na Twitterze zostało usunięte.

Podobno Singer wcześniej spóźniał się i traktował niepoważnie cały film, dlatego chciano go zastąpić. 

Opublikowało jednak oświadczenie przedstawiciela reżysera, w którym wyjaśniono, że jego nieobecność spowodowana jest problemami zdrowotnymi w jego rodzinie. Tak czy inaczej praca została wstrzymana, jednak jak zapewnia wytwórnia, data premiery się nie zmienia.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz