Dominik Pajewski

04.12.2017 (12:39)

Film o Queen wstrzymany. Co dalej z produkcją?Film o Queen to pozycja obowiązkowa i to nie tylko dla fanów rocka. Niestety, nad produkcją zawisły ostatnio czarne chmury, sprawdźcie co dalej z filmem.

Film o Queen: na ten obraz czekało wielu fanów legendarnego rockowego zespołu i prawdę mówiąc, wielu zaczynało już wątpić w jego powstanie. W końcu potwierdzono start produkcji, poznaliśmy obsadę i padł pierwszy klaps. 

Nirvana: nieznane nagranie trafiło do sieci [VIDEO]

Niestety, nie ma tak łatwo i kolejny raz czarne chmury pojawiły się nad filmem. Jak podało 'Hollywood Reporter' przyczyną jest reżyser Bryana Singera, który nie pojawił się na planie zdjęciowym po przerwie z okazji świąt dziękczynienia, a do tego jego konto na Twitterze zostało usunięte.

Podobno Singer wcześniej spóźniał się i traktował niepoważnie cały film, dlatego chciano go zastąpić. 

Opublikowało jednak oświadczenie przedstawiciela reżysera, w którym wyjaśniono, że jego nieobecność spowodowana jest problemami zdrowotnymi w jego rodzinie. Tak czy inaczej praca została wstrzymana, jednak jak zapewnia wytwórnia, data premiery się nie zmienia.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica - Nothing Else Matters. Nagranie z Warszawy w sieci

  2019-12-16
  Koncert Metalliki na PGE Narodowym, był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w 2019 roku. Zespół cały czas wspomina swoją trasę koncertową, nie zapominając o nagraniach z Polski. Do sieci trafił zapis coveru piosenki 'Sen o Warszawie'.
 • Po 10 latach, John Frusiante wraca do Red Hot Chili Peppers!

  2019-12-16
  Na ten moment czekał chyba każdy fan zespołu Red Hot Chili Peppers. Po 10 latach nieobecności, do składu powraca John Frusiante, co z pewnością zwiastuje nowe wydawnictwo grupy.
 • Cyberpunk 2077 - muzyka z gry. Czy pobije popularnością tę z Wiedźmina?

  2019-12-13
  Tworzenie muzyki do gier w ostatnich latach stało się prawdziwą sztuką. 10 late temu CD Projekt Red wypuściło Wiedźmina, który również dzięki muzyce okazał się prawdziwym sukcesem. Kolejne gry były tylko coraz lepsze również pod tym względem! Czy Cyberpunk 2077 stanie na wysokości zadania? Poznaliśmy oficjalnie twórców muzyki! 
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-12-13
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-12-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz