Dominik Pajewski

01.07.2020 (13:43)

Film o Mike'u Tysonie - kto wcieli się w boksera w filmie ''Finding Mike''?Mike Tyson to postać, która od lat intryguje i jest też poniekąd wzorem dla przyszłych bokserów. Postanowiono zrealizować film biograficzny o legendzie boksu, a teraz już wiemy, kto zagra słynną ''Bestię''.

Mike Tyson jest postacią, która mimo upływu lat, nadal intryguje wiele osób, jednocześnie inspirując swoją pogmatwaną historią. W końcu zabrano się do zrealizowania filmu biograficznego, który ma pokazać życiorys boksera. Kto wcieli się w ''Bestię'' i kto stanie za kamerą?

MALIK MONTANA SPOTKAŁ SIĘ Z TILLEM LINDEMANNEM. "LEKCJE ŻYCIA OD MISTRZA"

 

Film o Mike'u Tysonie - kto zagra legendarnego pięściarza?

O filmie ''Finding Mike'' wiemy, że ma skupić się na burzliwiej karierze pięściarza, skupiając się na sukcesach, nie omijając w opowieści upadków. W Tysona wcieli się Jamie Foxx i to tyle co wiadomo o produkcji. Nie zdradzono kto stanie za kamerą i kto napisze scenariusz oraz kiedy film trafi do kin. Wiadomo też, że historia ma zakończyć się na momencie, gdy tragicznie zmarła córka boksera.

KASIA LINS ZAPRASZA NA “CZEGO DUSZA PRAGNIE”, WYJĄTKOWY KONCERT PREMIEROWY ALBUMU “MOJA WINA”


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Vüjekväsyl przedstawił czwarty album

  2020-08-05
  Ukazała się czwarta płyta w dyskografii warszawskiej grupy Vüjekväsyl na czele której stoi Tomasz Wasyłyszyn znany jako lider powstałej w 1987 roku nowofalowej Cytadeli.
 • Netflix udostępnia zwiastun i plakat serialu Ratched z Sarah Paulson w roli głównej

  2020-08-05
  Historia twórcy American Horror Story o początkach jednej z najbardziej kultowych postaci światowego kina — siostry Ratched.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-05
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • Polscy kandydaci do Oscara - kto ma szansę zawalczyć o statuetkę?

  2020-08-05
  Gala Oscarów budzi co roku dużo emocji i również w Polsce pobudza wyobraźnie wielu osób. Poznaliśmy kandydatów z naszego kraju, którzy będą starać się o zdobycie Oscara.
 • Guns N' Roses przekładają trasę koncertową i jak się okazuje, nie wrócą do Warszawy!

  2020-08-05
  Guns N' Roses mieli zagrać w Polsce w 2020 roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa, cała trasa została przełożona. Okazuje się, że mimo przełożenia koncertów, nie zobaczymy zespołu w naszym kraju.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz