Anna Skalik

02.07.2014 (12:18)

Festiwal Ryśka Riedla - Ku Przestrodze 2014: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź informacje. [VIDEO]Ku Przestrodze to festiwal poświęcony pamięci Ryśka Riedla. Kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczna edycja? Data i miejsce imprezy już na EskaROCK.pl.

Festiwal pamięci Ryśka Riedla - Ku Przestrodze. Kiedy i gdzie się odbędzie? Data festiwalu i miejsce już na EskaROCK.pl.

Ku Przestrodze 2014 to 16 już edycja Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla. W 2014 wypada 20. rocznica śmierci tego legendarnego polskiego muzyka. Z tej okazji w ramach festiwalu odbędzie się także koncert Ku Pamięci. Gdzie i kiedy odbędzie się festiwal Ku Przestrodze 2014?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

16. edycja festiwalu Ku Przestrodze odbędzie się w lipcu 2014, potrwa od 24.07 do 27.07. Festiwal odbędzie się w Parku Śląskim (Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie), na terenie „Pól Marsowych”.

Podczas festiwalu Ku Przestrodze 2014 odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych i koncertów. Zagrają m.in. zespoły takie jak Oddział Zamknięty, Kasa Chorych, Kult, a także Sebastian Riedel z zespołem Cree.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • System Of A Down wydanie niepublikowane utwory. Serj Tankian jest za

  2019-12-11
  Temat nowej płyty System Of A Down pomału staje się jednym wielkim memem, porównywalnym do tego, który dotyczył płyty Toola. Niestety, grupa nie umie znaleźć porozumienia w sprawie nowego krążka i tak od prawie 15 lat. Na horyzoncie pojawiła się opcja wydania niepublikowanych numerów z sesji do 'Mezmerize/Hypnotize', co bardzo chciałby zrobić Serj Tankian.
 • Adam Słodowy nie żyje. Odszedł twórca kultowego programu 'Zrób to sam'

  2019-12-11
  Adam Słodowy nie żyje. Prowadzący kultowy program 'Zrób to sam' odszedł, pozostawiając po sobie również serial animowany 'Pomysłowy Dobromir'.
 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz