Anna Skalik

02.07.2014 (12:18)

Festiwal Ryśka Riedla - Ku Przestrodze 2014: kiedy i gdzie się odbędzie? Sprawdź informacje. [VIDEO]Ku Przestrodze to festiwal poświęcony pamięci Ryśka Riedla. Kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczna edycja? Data i miejsce imprezy już na EskaROCK.pl.

Festiwal pamięci Ryśka Riedla - Ku Przestrodze. Kiedy i gdzie się odbędzie? Data festiwalu i miejsce już na EskaROCK.pl.

Ku Przestrodze 2014 to 16 już edycja Festiwalu Muzycznego im. Ryśka Riedla. W 2014 wypada 20. rocznica śmierci tego legendarnego polskiego muzyka. Z tej okazji w ramach festiwalu odbędzie się także koncert Ku Pamięci. Gdzie i kiedy odbędzie się festiwal Ku Przestrodze 2014?

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

16. edycja festiwalu Ku Przestrodze odbędzie się w lipcu 2014, potrwa od 24.07 do 27.07. Festiwal odbędzie się w Parku Śląskim (Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie), na terenie „Pól Marsowych”.

Podczas festiwalu Ku Przestrodze 2014 odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń artystycznych i koncertów. Zagrają m.in. zespoły takie jak Oddział Zamknięty, Kasa Chorych, Kult, a także Sebastian Riedel z zespołem Cree.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz