Dominik Pajewski

23.08.2019 (13:10)

Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.

Slipknot zbudował swój wizerunek na tajemniczości i efektownych strojach, które przez lata były modyfikowane. Warto dodać, że modyfikowany był mocno również skład grupy, która nagrała najnowszy album z nowymi członkami. To właśnie w temacie nowych artystów pojawiło się wiele teorii. W końcu fanom udało się ustalić, kto zajął miejsce Chrisa Fehna.

Kim jest nowy członek Slipknota? Fani odkryli kto zajął miejsce Chrisa Fehna

Według teorii, która pojawiła się na portalu Redit, nowym muzykiem w szeregach Slipknota jest Michael Pfaff. Muzyk jest między innymi członkiem Dirty Little Rabbits, który jest pobocznym projektem Clowna.

Wszystko bardzo dobrze zgrywa się z ty co powiedział niedawno Jim Root, który podkreślił, że nowym członkiem zespołu jest światowej klasy pianista. Pfaff odpowiada w Dirty Little Rabbits za instrumenty klawiszowe. 

Oczywiście, zespół nie potwierdza niczego oficjalnie i z pewnością, jeszcze długo nie poznamy oficjalnej odpowiedzi. Przypominamy, że Slipknot wystąpi w Polsce w lutym 2020, szczegóły koncertu znajdziecie TUTAJ.

OZZY OSBOURNE MÓWI O SWOIM STANIE ZDROWIA: BYŁEM W AGONII


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz