Dominik Pajewski

23.08.2019 (13:10)

Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.

Slipknot zbudował swój wizerunek na tajemniczości i efektownych strojach, które przez lata były modyfikowane. Warto dodać, że modyfikowany był mocno również skład grupy, która nagrała najnowszy album z nowymi członkami. To właśnie w temacie nowych artystów pojawiło się wiele teorii. W końcu fanom udało się ustalić, kto zajął miejsce Chrisa Fehna.

Kim jest nowy członek Slipknota? Fani odkryli kto zajął miejsce Chrisa Fehna

Według teorii, która pojawiła się na portalu Redit, nowym muzykiem w szeregach Slipknota jest Michael Pfaff. Muzyk jest między innymi członkiem Dirty Little Rabbits, który jest pobocznym projektem Clowna.

Wszystko bardzo dobrze zgrywa się z ty co powiedział niedawno Jim Root, który podkreślił, że nowym członkiem zespołu jest światowej klasy pianista. Pfaff odpowiada w Dirty Little Rabbits za instrumenty klawiszowe. 

Oczywiście, zespół nie potwierdza niczego oficjalnie i z pewnością, jeszcze długo nie poznamy oficjalnej odpowiedzi. Przypominamy, że Slipknot wystąpi w Polsce w lutym 2020, szczegóły koncertu znajdziecie TUTAJ.

OZZY OSBOURNE MÓWI O SWOIM STANIE ZDROWIA: BYŁEM W AGONII


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • Wrinkles the Clown - najbardziej przerażający klaun świata, który istnieje naprawdę! Kim jest?

  2019-09-20
  Chociaż zadaniem klauna jest wzbudzanie radości wśród dzieci, to niektóre przypadki mogą potwierdzać coś zupełnie innego! Wrinkles the Clown to postać, która może przyśnić się w najgorszych koszmarach. Najstraszniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do Jokera... on jest prawdziwy! 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-20
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz