Dominik Pajewski

23.01.2020 (13:01)

Fan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'Fani AC/DC potrafią zrobić wiele fajnych rzeczy, które są pewnego rodzaju hołdem dla ulubionego zespołu. Pewien facet, postanowił tak poskładać odgłosy swojego dziecka, by ułożyły się one w piosenkę 'Thunderstruck'.

Fani AC/DC to potężna grupa, która potrafi nie raz zaskoczyć sam zespół. Wiadomo, fani lubią robić różne przeróbki, które mają za zadanie w jakiś sposób podkreślić, jak ważny jest zespół. Pewien gość podbił internet nagraniem, które pokazuje, że z odgłosów dziecka można zrobić numer 'Thunderstruck'.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, ŻE ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ PARKINSONAFan AC/DC, poskładał odgłosy swojego dziecka tak, że brzmią jak 'Thunderstruck'

Wystarczy słuchać uważnie swojego dziecka, by wyłapać, że odgłosy jakie wydaje są podobne do muzyki AC/DC. Facet uważnie słuchał malucha i z różnych odgłosów poskładał hit legendarnego zespołu. Posłuchajcie jak brzmi AC/DC zagrane przy pomocy odgłosów dziecka:5-LETNI FAN SLIPKNOTA OCZAROWAŁ ZESPÓŁ! ON CHYBA ZOSTANIE PERKUSISTĄ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz