Daniel Wardziński

17.08.2015 (15:45)

Fall Out Boy i Steve Aoki - Back To Earth. Zobaczcie nowy teledysk gwiazd z FOBFall Out Boy gościnnie w teledysku Steve'a Aoki Back To Earth - video już teraz możecie obejrzeć na EskaROCK.pl. Jak wypadła współpraca gwiazd rocka z artystą związanym z nurtem EDM? Sprawdźcie.

Steve Aoki zaprosił do swojego kawałka kolejne rockowe gwiazdy. Fall Out Boy gościnnie pojawili się w kawałku i nowym teledysku do utworu Back To Earth. Jak powrót na ziemię wygląda w wykonaniu artystów z tak różnych światów? Steve Aoki wcześniej pracował z chłopakami z Linkin Park, teraz zaprosił do siebie ich muzycznych przyjaciół - Fall Out Boy.

>>> Zoria Ługańsk - Legia Warszawa - gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online? <<<
 
Fall Out Boy w styczniu wydali swój nowy album zatytułowany American Beauty/American Psycho, która okazała się sporym sukcesem. W tej chwili grupa koncertuje, ale znalazła czas na współpracę z niezwykle otwartym na nieszablonowe współprace Stevem Aoki. Zobaczcie jak wygląda video do Back To Earth.

>>> Kraków Live Festival 2015 - czy są jeszcze dostępne bilety? Sprawdźcie <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz