19.05.2013 (13:00)

Faith No More nie planują nagrywania nowej płytyNowy materiał? Na pewno nie wkrótce. Grupa Faith No More przyznała, że nie planuje nagrywania kolejnej płyty. Pytanie o album fani zadawali od momentu powrotu zespołu na scenę.

Faith No More powrócili w 2009 roku, ale od tej pory muzycy jedynie koncertują. I wygląda na to, że na tym się skończy, przynajmniej na razie.

Wokalista Mike Patton stwierdził w wywiadzie dla News.com.au: “Jesteśmy całkiem zadowoleni z tego, że po prostu koncertujemy. Była taka rozmowa: "Powinniśmy napisać nowy materiał?: Wtedy popatrzyliśmy na siebie i stwierdziliśmy: "Nieeee, pie...yć to". 

Patton zasugerował jednak, że zespół stworzył jeden nowy utwór. Wokalista nie wykluczył też, że nowy album Faith No More powstanie w odległej przyszłości, ale na razie fani nie mają na co liczyć.
 


 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz