Dominik Pajewski

31.01.2019 (14:03)

Ewa Kopacz stała się hitem internetu! 'Ludzie rzucali kamieniami w dinozaura'Ewa Kopacz była gościem Fakt Opinie, gdzie dyskutowała na temat sytuacji w Polsce. Podczas rozmowy była premier zaliczyła wpadkę, która stała się prawdziwym hitem.

Wpadki zdarzają się największym i często tym, którzy są na pierwszych stronach gazet. Tym razem mocną wpadkę zaliczyła była premier, Ewa Kopacz.

Rammstein kręci nowy teledysk! Są pierwsze kadry [FOTO]

 


Podczas rozmowy, która odbyła się w studiu Fakt Opinie, rozmawiano o obecnej sytuacji w Polsce. Oczywiście dyskusja była bardzo żywiołowa i chyba to przez te emocje stało się to co się stało. Padły słowa, które już teraz stają się wielkim memem i z pewnością będą jeszcze długo cytowane. 

Twórca 'Władcy Pierścieni' nakręci film o The Beatles


Jak wynikało z wypowiedzi Ewy Kopacz, ludzie walczyli z dinozaurami, rzucając w nie kamieniami. Żeby nie było, że kłamiemy, zobaczcie sami:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz