Dominik Pajewski

31.01.2019 (14:03)

Ewa Kopacz stała się hitem internetu! 'Ludzie rzucali kamieniami w dinozaura'Ewa Kopacz była gościem Fakt Opinie, gdzie dyskutowała na temat sytuacji w Polsce. Podczas rozmowy była premier zaliczyła wpadkę, która stała się prawdziwym hitem.

Wpadki zdarzają się największym i często tym, którzy są na pierwszych stronach gazet. Tym razem mocną wpadkę zaliczyła była premier, Ewa Kopacz.

Rammstein kręci nowy teledysk! Są pierwsze kadry [FOTO]

 


Podczas rozmowy, która odbyła się w studiu Fakt Opinie, rozmawiano o obecnej sytuacji w Polsce. Oczywiście dyskusja była bardzo żywiołowa i chyba to przez te emocje stało się to co się stało. Padły słowa, które już teraz stają się wielkim memem i z pewnością będą jeszcze długo cytowane. 

Twórca 'Władcy Pierścieni' nakręci film o The Beatles


Jak wynikało z wypowiedzi Ewy Kopacz, ludzie walczyli z dinozaurami, rzucając w nie kamieniami. Żeby nie było, że kłamiemy, zobaczcie sami:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot w Polsce 2020 - DATA i informacje o BILETACH na koncert w Łodzi

  2019-08-22
  Koncert Slipknot w Polsce w 2020 roku ogłoszony! Poznajcie szczegóły występu zespołu, który pod przewodnictwem Coreya Taylora, zagra po raz kolejny w naszym kraju.
 • Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

  2019-08-22
  Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 
 • We Will Rock You zagrane przez 1000 muzyków. Takiego coveru Queen jeszcze nie było [WIDEO]

  2019-08-21
  Queen to jeden z tych zespołów, które często są przerabiane, a po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', ilość coverów wzrasta. Tym razem, postanowiono jednak przerobić muzykę zespołu i to przy udziale 1000 osób!
 • Foo Fighters - nowa płyta: muzycy zdradzają pierwsze szczegóły

  2019-08-21
  Foo Fighters nie należą do zespołów, które zwlekają z wydaniem nowego albumu. Jak się okazało, zespól poczynił pierwsze kroki w stronę nowego wydawnictwa, 
 • Metallica - Warszawa 2019 - godzina koncertu. O której gra zespół?

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - godzina o której gra zespół. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat czasówki koncertu na PGE Narodowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz