Dominik Pajewski

17.08.2018 (15:30)

Evanescence zagrali cover Ozzy'ego Osbourne'a ze światowej sławy skrzypaczkąEvanescence zaskakują fanów i to w najlepszy z możliwy sposobów. Grupa zagrała cover Ozzy'ego Osbourne'a i to w towarzystwie światowej sławy skrzypaczki.

Amy Lee z zespołem Evanescence co jakiś czas zaskakują swoich fanów różnymi akcjami. Tym razem, podczas koncertu zespołu w Nowym Jorku, na scenę została zaproszona światowej sławy skrzypaczka - Lindsey Stirling


Ozzy Osbourne będzie doił krowy i trenował kozią yogę na wizji [VIDEO]
Evanescence zagrali razem z Lindsey utwór Ozzy'ego Osbourne'a, pod tytułem 'No More Tears'. Posłuchajcie jak zabrzmiał wyjątkowy cover:

 

Kawałek pochodzi z płyty o tym samym tytule, która została wydana w 1991 roku, a większość muzyki na ten krążek napisał Lemmy Kilmister. Z płytą była związana również trasa 'No More Tours', która miała być ostatnią w historii Ozzy'ego Osbourne'a. Singiel 'No More Tears' również promował  album, razem z kawałkiem 'Mama, I'm Coming Home'.
 
 
12 października w sprzedaży pojawi się nowe wydawnictwo formacji Evanescence pod tytułem 'Synthesis Live'. Materiał został zarejestrowany w ramach trasy koncertowej promującej album 'Synthesis'.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz