Kamil Pawłowski

01.09.2020 (11:28)

Evanescence - już trzy single z nadchodzącego albumu. Kiedy ukaże się płyta The Bitter Truth?Amerykański zespół Evanescence opublikował kolejny singiel z długo wyczekiwanego - czwartego (nowe numery) albumu. Posłuchajcie „Use My Voice” oraz wcześniejszych kompozycji.

Minęło niemalże dziewięć lat od wydania przez Evanescence ich ostatniego studyjnego albumu z oryginalnym materiałem. Członkowie zespołu w tym czasie raczej się nie nudzili. Amy Lee wydała dwa solowe albumy, zespół wydał płytę z orkiestrą symfoniczną i w elektronicznych aranżacjach oraz zagrał setki koncertów. W 2019 roku grupa w końcu się zebrała i zaczęła tworzyć nowy materiał. Pierwotnie premiera płyty miała mieć miejsce w 2020 roku, ale w związku z koronawirusem krążek The "Bitter Truth" ukaże się w 2021 roku.  
 
Dotychczas Evanescence opublikowali trzy numery z nadchodzącego wydawnictwa, które prezentujemy poniżej: 

Evanescence - "Wasted on You"

 

Evanescence - „The Game Is Over”

 

Evanescence - „Use My Voice”


Przypominamy wszystkim fanom, ze wspólny koncert Evanescence i Within Temptation, który miał odbyć się w tym roku został przeniesiony na wrzesień 2021. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz