26.11.2013 (12:00)

Eska Rock Live: The 1975 już dzisiaj na żywo w Polsce! [2013, BILETY]Na jedynym koncercie w Polsce - wystąpi dzisiaj brytyjska formacja The 1975. Grupa jest kolejną gwiazdą cyklu Eska Rock Live. Koncert odbędzie się w klubie Proxima w Warszawie.

The 1975 to rockowy kwartet pochodzący z Manchesteru. Na swoim koncie muzycy The 1975 mają 3 EPki: „Facedown”, „Sex” i „Music For Cars”, a także debiutancką płytę zatytułowaną po prostu "The 1975"

W brzmieniu zespołu słychać mnóstwo inspiracji - od rocka poprzez elektronikę, R&B czy pop lat 80. Debiutancki krążek The 1975 ukazał się 13 września. Produkcją albumu zajął się m.in. kojarzony ze współpracą z Arctic Monkeys Mike Crossey.
 
Zespół The 1975 wystąpi już dzisiaj w Warszawie, w klubie Proxima. Grupa promująca swój debiutancki album "The 1975" jest gwiazdą kolejnej odsłony cyklu Eska Rock Live.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz