Anna Skalik

06.08.2014 (08:01)

Eska Music Awards 2014: rockowe koncerty na EMA 2014. Zobacz, kto wystapi na gali EMA 2014. [VIDEO]Koncerty na gali Eska Music Awards 2014: wiemy, kto na EMA 2014 zagra na rockowo. Zobacz rockowych wykonawców, którzy wystąpią na Eska Music Awards 2014.

Gala Eska Music Awards 2014: kto zagra na rockowo? Już jakiś czas temu zastanawialiśmy się, który rockowi wykonawcy zagrają na gali EMA 2014. W tej chwili wiemy już właściwie wszystko. Jest potwierdzony line-up gali EMA 2014. EskaROCK.pl prezentuje Wam rockowych wykonawców tegorocznej gali Eska Music Awards.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Podczas EMA 2014 usłyszymy kilka rockowych koncertów. Na scenie pojawi się: Agnieszka Chylińska, Piersi, Enej oraz Red Lips. Ciekawi jesteśmy, jaki repertuar zaprezentują na swoich koncertach. Niedawno pisaliśmy Wam, że Red Lips z wokalistką o ostrym głosie, zaprezentują medley. Jak wypadną inni?

Przypominamy, że Eska Music Awards 2014 odbędzie się 22 sierpnia 2014 w Szczecinie. Podczas gali spośród nominowanych wykonawców wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach: najlepszy hit, najlepszy artysta, najlepsza artystka, najlepszy zespół, najlepszy artysta w sieci, najlepsze wideo, najlepszy radiowy debiut. W gronie nominowanych są m.in. Mesajah, Bednarek, Piersi, Red Lips i Lemon.

A Wy jak sądzicie, kto zgarnie najwięcej statuetek?

>>> Kto wystąpi na Eska Music Awards 2014? Będzie rockowo? <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz