Anna Skalik

06.08.2014 (08:01)

Eska Music Awards 2014: rockowe koncerty na EMA 2014. Zobacz, kto wystapi na gali EMA 2014. [VIDEO]Koncerty na gali Eska Music Awards 2014: wiemy, kto na EMA 2014 zagra na rockowo. Zobacz rockowych wykonawców, którzy wystąpią na Eska Music Awards 2014.

Gala Eska Music Awards 2014: kto zagra na rockowo? Już jakiś czas temu zastanawialiśmy się, który rockowi wykonawcy zagrają na gali EMA 2014. W tej chwili wiemy już właściwie wszystko. Jest potwierdzony line-up gali EMA 2014. EskaROCK.pl prezentuje Wam rockowych wykonawców tegorocznej gali Eska Music Awards.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Podczas EMA 2014 usłyszymy kilka rockowych koncertów. Na scenie pojawi się: Agnieszka Chylińska, Piersi, Enej oraz Red Lips. Ciekawi jesteśmy, jaki repertuar zaprezentują na swoich koncertach. Niedawno pisaliśmy Wam, że Red Lips z wokalistką o ostrym głosie, zaprezentują medley. Jak wypadną inni?

Przypominamy, że Eska Music Awards 2014 odbędzie się 22 sierpnia 2014 w Szczecinie. Podczas gali spośród nominowanych wykonawców wyłonieni zostaną zwycięzcy w kategoriach: najlepszy hit, najlepszy artysta, najlepsza artystka, najlepszy zespół, najlepszy artysta w sieci, najlepsze wideo, najlepszy radiowy debiut. W gronie nominowanych są m.in. Mesajah, Bednarek, Piersi, Red Lips i Lemon.

A Wy jak sądzicie, kto zgarnie najwięcej statuetek?

>>> Kto wystąpi na Eska Music Awards 2014? Będzie rockowo? <<<ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz