Anita Karpińska

08.01.2014 (15:54)

Eric Clapton w Polsce 2014: Ile kosztują i gdzie kupić bilety na Life Festival Oświęcim 2014 [VIDEO]Eric Clapton będzie gościem ostatniego dnia (28 czerwca) Life Festival Oświęcim 2014. Sprawdź ceny biletów oraz gdzie i kiedy kupić wejściówki na najbardziej oczekiwany koncert rockowy 2014!

Koncert Erica Claptona w Polsce 28 czerwca 2014 roku podczas Life Festival Oświęcim 2014.

Kiedy będzie można kupić bilety? Bilety na Life Festival Oświęcim 2014 z udziałem Erica Claptona będą dostępne od 9 stycznia 2014, od godz. 9.00. Wtedy będzie można kupować również karnety obejmujące dwa koncerty – 27 i 28 czerwca.

>>> Eric Clapton: poznaj szczegóły życia Legendy Rocka.

Gdzie będzie można kupić bilety? Bilety na Life Festival Oświęcim 2014 będzie można kupić poprzez strony internetowe: ticketpro.pl, ebilet.pl lub eventim.pl oraz w kasie Oświęcimskiego Centrum Kultury (ul. Śniadeckiego 24) - www.ock.org.pl.

Za ile będziemy mogli kupić bilety? Ceny biletów wahają się w zależności od terminu, w jakim zakupu wejściówki dokonamy. Zatem, jeśli zakupu dokonasz w terminie do 30.04.2014 to ceny będą niższe, po tym terminie - wyższe i będą wynosiły kolejno:
za Płytę: 179 zł / 189 zł
za Trybuny: 279 zł / 289 zł
za Red Zone: 309 zł / 319 zł
za Vip: 719 zł / 739 zł
dla Niepełnosprawnych: 169 zł / 169 zł

>>> Eric Clapton w Polsce 2014: SZCZEGÓŁY.

Występ na LFO2014 jest jak dotąd jedynym potwierdzonym koncertem Erica Claptona w Europie w 2014 roku.


Eric Clapton - Layla:
A.Kar

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • Kill Bill 3 z gwiazdą serialu ''Euphoria''? Aktorzy próbują przekonać Quentina Tarantino

  2020-07-13
  O trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga część. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Okazuje się, że film może zostać zrealizowany i nawet jest kandydatką do głównej roli.
 • Lindemann umieścił w sieci making of klipu do 'Frau & Mann'. Film pokazuje, ile pracy włożono w obrazek

  2020-07-13
  Projekt Lindemann na tyle się rozkręcił, że stał się pełnoprawnym zespołem, który gra trasy koncertowe i realizuje świetnie wyglądające teledyski. Tym razem, do sieci trafił making of teledysku ''Frau & Mann'', który ze wszystkich obrazków promujących album ''F&M'', wygląda najbardziej widowiskowo.
 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz